fot. Mikołaj Olszewski

Zagłębie Lubin wygrało w ostatnim meczu rozgrywanym w 2017 roku. Z postawy swoich podopiecznych po zwycięstwie 2:1 nad Wisłą Kraków zadowolony był szkoleniowiec Mariusz Lewandowski.

Mariusz Lewandowski (Zagłębie Lubin)

– Byliśmy świadkami dobrego meczu z naszej strony. Chciałem pochwalić chłopców za dyscyplinę taktyczna oraz jestem zadowolony z tego, że grali w piłkę. Powoli wdrażamy nasze schematy gry i widać to, czego oczekuję od zawodników. Musieliśmy na dzisiejszy mecz zmienić taktykę, bo brakowało nam wykonawców do systemu z czterema obrońcami. Tym bardziej jestem zadowolony z dzisiejszego zwycięstwa, które jest w pełni zasłużone.

Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

– Zanim zacznę oceniać spotkanie chciałem powiedzieć trochę ogólnie. Wisła Kraków obrała sobie pewną drogę. Jaka jest strategia klubu, każdy wie. Mamy piłkarzy już na dzisiaj, z którymi możemy rywalizować z najlepszymi, ale chcemy również doszkalać młodzież. Podczas tej drogi na pewno będą się trafiały takie spotkania, jak dzisiaj, gdzie nie wszystko nam wychodziło, gdzie nie było tej płynności gry, jaką chcielibyśmy, aby była. Chcieliśmy się godnie i w miłej atmosferze pożegnać z kibicami, niestety to się nie udało.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ