Norweg obserwowany przez nasz klub

5
fot. alchetron.com

Według informacji portalu e-legnickie.pl, Zagłębie Lubin obserwuje Gjermunda Åsena – ofensywnego pomocnika norweskiego Tromsø IL.

Gjermund Åsen ma 26 lat, obecnie występuje w zespole norweskiej ekstraklasy – Tromsø IL. Mierzący 182 cm zawodnik jest typowym ofensywnym pomocnikiem, jednak z powodzeniem może grać na obu skrzydłach.

Mimo, że jego zespół nie należy do ligowych tuzów (11. pozycja w 14-zespołowej lidze), Åsen ma za sobą dobry sezon, w którym w 31 meczach zdobył trzy gole i zanotował dziewięć asyst.

Kontrakt zawodnika z norweskim zespołem wygasa 31.12.2017r., dlatego byłby do pozyskania na zasadzie wolnego transferu.

Prezes Robert Sadowski nie zaprzeczył, że „Miedziowi” przyglądają się temu piłkarzowi. – Powiedzmy, że jest jednym z kilku zawodników, którymi się interesujemy – powiedział sternik naszego klubu portalowi e-legnickie.pl.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE

  1. Dobrze że nie ma już Stokowca bo był już u nas blondyn , ofensywny pomocnik mogący grać na skrzydłach z dobrymi wynikami w dotychczasowym klubie ? . To wiemy jak skończył . Czyżby przyszłoś Figo w naszym klubie ze względów zdrowotnych lub innych była nie jasna ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 2 =