fot. Zagłębie Fanatyków

Trwa coroczna akcja kibiców Zagłębia Lubin „Miedziana Krew”. Każdy kto odda krew dostanie otrzyma wejściówkę na najbliższy Zagłębia Lubin z Lechem Poznań! Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Akcja rozpoczęła się w poniedziałek 11 grudnia i potrwa do najbliższego piątku 15 grudnia. Każdy kto do środy włączenie odda krew, otrzyma wejściówkę na spotkanie z Lechem Poznań.

 To już jedenasty raz, gdy będziemy oddawać krew. Akcja co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, liczymy, że nie inaczej będzie w tym roku. Przy okazji „Miedzianej krwi” będziemy zbierać też słodycze, które w tym roku trafią do Domu Samotnej Matki w Ścinawie. Słodycze można przynosić oddając krew oraz w dniu meczu z Lechem Poznań przy sektorze G lubińskiego stadionu – mówi dla miedziowe.pl Paweł Kijowski ze stowarzyszenia „Zagłębia Fanatyków”.

Gdzie oddajemy krew? Punkt krwiodawstwa przy lubińskim szpitalu przy ul Bema w dniach: wtorek – czwartek godz. 7:00-10:45 oraz w poniedziałek od 7:00 do 16:00 i w piątek od 7:00 do 16:30.

ZAPRASZAMY!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

  1. Fajna akcja, mam nadzieję że zainteresowanych będzie więcej niż chętnych na bilety za złotówkę z Niecieczą. Cieszy też, że w Polsce bilet czy czekoladą to coś ekstra, cieszy, że ludzie robią to honorowo, a nie dla zysku jak w Niemczech.