fot. Mikołaj Olszewski

Jak informuje Samuel Szczygielski, dziennikarz portalu „Weszło”, obrońca Zagłębia Lubin Jarosław Jach jest o krok od wartego ponad 2 miliony euro transferu do Sampdorii Genua. Obrońca ma na dniach przejść badania i podpisać kontrakt z drużyną z Serie A. W nowym klubie „Jachu” może spotkac trzech innych Polaków: Karola Linettego, Dawida Kownackiego i Bartosza Bereszyńskiego.

Do Zagłębia Lubin Jarosław Jach przeszedł z Lechii Dzierżoniów. Dotychczas rozegrał dla naszego klubu 77 meczów, zdobył w nich 4 bramki.

Według redaktora „Weszło”, w przypadku sprzedaży Jacha Zagłębie wykupi z Chrobrego Głogów obrońcę Seweryna Michalskiego.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Nooo lawina komentarzy.
    Wracając do meritum. Jachu mundial obejrzy w telewizji- chyba była to jego pierwsza i ostatnia szansa na udział w MŚ. A szkoda. Rozumiem chęć wyjazdu,ale rundę powinien dograć w Lubinie i jechać do Rosji, wiecej takiej szansy nie będzie..