25-letni lewy obrońca Rafał Pietrzak został wypożyczony przez Zagłębie z Wisły Kraków do końca obecnego sezonu. Zagłębie Lubin zagwarantowało sobie możliwość wykupienia tego piłkarza. Pietrzak zagra w Zagłębiu z numerem 22. na koszulce. Witamy w klubie, Rafał!

– Na pierwszy rzut oka widać, że Zagłębie jest doskonale zorganizowane, niczego tutaj nie brakuje. Po pierwszym telefonie długo się nie zastanawiałem. Zdecydowałem, że o miejsce w składzie i realizację swoich marzeń powalczę właśnie w Zagłębiu. Kluby szybko się porozumiały i treningi z Zagłębiem zacznę od początku okresu przygotowawczego. Niedawno zmienił się trener i pewnie teraz będzie w większym stopniu wprowadzał pewne zmiany w grze zespołu. Cieszę się, że będę mógł sobie wszystko przyswajać – powiedział dla zaglebie.com nowy nabytek naszego klubu.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

6 KOMENTARZE

  1. Poczekam spokojnie i ocenię na koniec efekty. Fortuny ten zawodnik nie kosztował, a na LO jesienią po kontuzji Dziwnego był kłopot. To zdecydowanie nasza najsłabsza formacja obecnie i dobrze że przyszedł, może akurat będzie dobrze grał