fot. Mikołaj Olszewski

W rozgrywanym w Turcji sparingu Zagłębie Lubin zremisowało bezbramkowo z Hobro IK – czwartą drużyną duńskiej ekstraklasy. 

29 stycznia 2018, 15:00 – Kemerağzı (Titanic De Luxe Beach and Resort Hotel)

Zagłębie Lubin 0:0 Hobro IK

Zagłębie Lubin: Dominik Hładun – Aleksandar Todorovski (79 Alan Czerwiński), Bartosz Kopacz (64 Rafał Pietrzak), Ľubomír Guldan, Saša Balić (81 Bartosz Kopacz) – Filip Jagiełło, Adam Matuszczyk, Jarosław Kubicki, Bartłomiej Pawłowski (81 Kamil Mazek), Łukasz Janoszka (73 Filip Starzyński) – Krzysztof Janus (46 Patryk Tuszyński).

Hobro IK: Jesper Rask – Frans Dhia Putros (87 Mathias Haarup), Yaw Ihle Amankwah, Rasmus Minor, Björn Kopplin – Danny Olsen (71 Alexander Baun), Vito Hammershøy-Mistrati (66 Jacob Tjørnelund), Jonas Brix-Damborg, Edgar Babayan (61 Mikkel Pedersen) – Pål Alexander Kirkevold, Wilfried Domoraud (71 Quincy Antipas).

żółte kartki: Kopacz, Matuszczyk.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

19 KOMENTARZE

  1. Możemy sobie wszyscy wyobrazić jak ciężko bedzie teraz o wygranie czy choćby remis w meczach. Bedzie ciułanie punktów i nerwowe zarkanie na tabele. No, ale jak powiedział dyrektor Motala: Tuszynski ma predyspozycje żeby zastąpić Swiorczoka 😉

  2. Wyniki sparingów to akurat rzecz którą najmniej bym się przejmował. Niestety jednak przejmować się idzie brakiem snajpera. Starzyński da radę moim zdaniem, ale napastnik to konieczność. Chodzą słuchy że jest 6 graczy, których pozyskanie rozważa klub