Zagłębie wróciło do treningów

3
fot. Mikołaj Olszewski

Piłkarze Zagłębia Lubin powrócili do treningów po przerwie zimowej. W najbliższych dniach „Miedziowi” zostaną poddani specjalistycznym testom, następnie będą odbywali treningi i rozgrywali mecze sparingowe zgodnie z wcześniej przedstawionym harmonogramem. 

Z Zagłębiem będą trenować młodzieżowcy: Bartosz Slisz, Kamil Piątkowski i Kacper Chodyna. Dziś w klubie pojawili się nowi gracze – Rafał Pietrzak i Łukasz Moneta.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

3 KOMENTARZE

  1. Początek przygotowań i zero materiałów zdjęć itp na tej stronce .Na portalu Miedziowe można przeczytać krótki artykuł i zerknąć na ładnych parę fotek z pierwszego dnia przygotowań . Czy tak musi być ?

    • Niestety chyba tak… Każdy z nas pracuje, ma rodziny, w dodatku nie mieszkamy w Lubinie, więc nie jesteśmy w stanie ogarnąć wszystkiego na TIP TOP. Może jak pojawią się nowe osoby w redakcji będziemy mogli pozwolić sobie na więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 + twelve =