Zagłębie zaprezentuje nowych piłkarzy w poniedziałek

11
fot. Mikołaj Olszewski

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z „Przeglądu Sportowego”, w najbliższy poniedziałek Zagłębie Lubin zaprezentuje nowych piłkarzy. Redaktor „Przeglądu” wspomniał tylko o Rafale Pietrzaku i Łukaszu Monecie, ale jako piłkarz „Miedziowych” powinien zostać zaprezentowany także bramkarz Piotr Leciejewski. 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

11 KOMENTARZE

  1. Trzeba przyznac ze nie sa to jakies mocne na papierze transfery, ale nie ma tez co tak strasznie narzekac. Moneta na pewno wyroznial sie chociazby w tak slabej wtedy mlodziezowce, a o Pietrzaku wczesniej nie slyszalem i nie jestem w stanie sie jakkolwiek wypowiedziec. Mam tylko nadzieje, ze Leciejewski zapewni spokoj w bramce, bo Polacek potrafi wyciagnac mega strzaly, ale czesto robi takie bledy, ze nie przystoi na tym poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − 3 =