fot. Tomasz Folta/Zagłębie Lubin S.A.

Debiutujący wychowanek Dominik Hładun był najlepszym piłkarzem Zagłębia w sobotnim meczu z Wisłą Płock – zdecydowali kibice czytający mkszaglebie.pl. Nasz młody bramkarz zdobył 62,91% wszystkich głosów, wyprzedzając drugiego Sase Balicia (34,44% wszystkich głosów). Gratulujemy, Hładi!

Wszystkim głosującym dziękujemy za udział w zabawie!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

15 KOMENTARZE

 1. Gratuluję! Kibicowałem mu od tylu lat i wreszcie dostał szansę.

  Co do zawodników z pola to co za czasy, że najaktywniejszy i najlepszy na boisku jest u nas Balić? Nie chcę nazwać go najemnikiem, ale taka jest prawda. Szacun za ten mecz, życzę sobie, żeby nam ten Sasza grał tak w każdym meczu.

 2. Z cyklu na wesoło – Całą poprzednia runde bronił Polaczek z róznym skutkiem od około roku trąbili że starają sie pozyskac Leciejewskiego – Hałdun nie otrzymał żadnej szansy gry w wyjsciowym składzie – Udało sie po długich negocjacjach zakontraktować Leciejewskiego 1 mecz z automatu wyjsciowy skłąd – Polaczek odsuniety na bok z miejscu Leciejewski notuje słaby wystep – Nastepna kolejka szanse dostaje Haldun.

  Nie oceniam tego że dostał szanse bo widocznie zasłużył swoja grą w sparingach itp Natomiast stawiam tu pytanie czy forma sportowa Hałduna w przeciagu tego roku tak ekspolodwała że podczas poprzedniego sezonu gdy do dyspocji mielismy własciwie tylko Polaczka – to Haldun nie otrzymał żadnej szansy wystepu w Ligowym meczu. ( Albo trener bramkarzy lub uwczesny szkoleniowiec był slepy albo Haldun zrobił mega progres w przeciagu tych paru miesiecy……)

  Logika na miare Zagłebia całkowicie pomijać swojego chłopaka w poprzedniej rundzie gdzie był tylko Polaczek – Natomiast teraz jak mamy 3 bramkarzy z papierami na granie to dali szanse chłopakowi . Celowo nie wspominam o Forencu bo on robi za dj w szatni i pobiera wypłate za wsprowadzanie dobrej atmosfery do gry w ekstraklasie sie nie nadaje a skoro sie nei nadaje to po co figuruje na liscie płac ?

  Ta wypowiedz to nie krytyka wystawienia Halduna do 1 składu tylko wypunktowanie braku jakiejkolwiek logiki w poczynaniach w klubie. Nastepnym krokiem zarządu powinno być siegniecie do klubowej kasy odmrożenie czesci środków z 3 milionów euro zysku z transferów i sprowadzenie kreatywnego Pomocnika bo inaczej nasz nowy Napastnik Mares nie odpali a bez tego ciezko bedzie im punktówać w lidze.

 3. Sciąganie bramkarza było bez sensu.Polacek wcale nie jest taki zły no i teraz z forma wyskoczył Hładun.Trzeba było sie rozgladać za kreatywnymi pomocnikami a nie na siłe bramkę wzmacniać.W polu jest dramat najwiekszy nie ma komu grać

 4. Mieszanie bramkarzami to jak bawienie się niewypałami. W żadnym klasowym klubie nie robi się tego. W meczu z Legią powinien grać najlepszy bramkarz Polacek i byłyby punkty. Obecnie Hladun to nr 2 i powinien dostawać szansę. Nie jest na dzień dzisiejszy bramkarz który gwarantował by nam spokój w obronie. Nie mam pojęcia dlaczego tak Zagłębie walczyło o Leciejewskiego. skoro to średni bramkarz . W polskiej ekstraklasie bramkarz to najważniejszy punkt drużyny gdyż przy tak małej liczbie strzałów celnych wystarczy obronić kilka i są punkty.

 5. Rotowanie bramkarzami w logiczny sposób to jedno a na wariackich papierach jak u nas to inna sprawa.
  Czy Polaczek z 1 Bramkarza został numerem 3 ? Przyszedł nowy bramkarz z miejsca dostał wyjsciową jedynastke- zawalił mecz szanse dostał Hladun –

  Czy aktualna forma Polaczka znacząco sie różni od tej która prezentował w poprzedniej rundzie gdzie był wyborem numer 1 i według redakcji mało brakowało do jego transferu do ligi angielskiej?
  wiec Polaczek spadł o 2 pozycje w hierarchi bramkarzy w klubie mocna degradacja sportowa – Pewnie bedzie chciał odejść przy 1 nadarzającej sie okazji.

  Dalej Hladun jak juz pisałem całkowicie pomijany w poprzedniej rundzie gdzie mieli do dyspozycji tylko Polaczka i jego doczekał sie szansy własnie teraz gdy na jego pozcyje jest juz 3. – tylko co dalej wydaje mi sie że nie po to sprowadizli Leciejewskiego żeby siedział na ławie wiec pewnie dadzą mu lada moment kolejne szanse gry od 1 minuty i od tego jak sie w tych spoitkaniach zaprezentuje bedzie zalezalo kto zostanie numerem 1 a kto zmiennikiem w Bramce.

  Polaczek zapewne przy najblizszej okazji opusci klub – czy to sluszny ruch nie wiem ale mimo wyrażnych wpadek ktore mi sie co jakis czas zdarzaly to nie można o nim powiedzieć że to słaby bramkarz / recznik bo generalnie bronil na okreslonym stabilnym poziomie.

  A co do Forenca – To trzeba zwyczajnie postawić bezposrednie pytanie do odpowiednich osob w klubie – Po co trzymają na liscie płąc graczy którzy nic nie wnoszą piłkarsko – nie mają szans na wystepy w ekstraklasie – nie prezentują ekstraklasowego poziomu – i raczej niesa rozwojowi perspektywistyczni – Niech podadzą jakies argumenty dlaczego bawią sie w swietego mikołąja trzymając na liscie płac szereg graczy którzy NIC nie wnoszą.

 6. Czy to prawda że oddajemy Jończego ? Czy ktoś w klubie na głowe upadł?? Facet który w razie wykartkowania kontuzji obrońców wchodził na plac i grał na pewno nie gorzej niż Jach przez ostatnie pół roku ma być sprzedany? Rozumiem jakby miał 30 lat na karku ale Jończy ma 20 lat !! Co się dzieje w tym klubie,czy oni powariowali ! ! ?