Dominik Jończy zostanie wypożyczony do Chojniczanki

10
fot. Mikołaj Olszewski

Według informacji Twitterowicza @Janekx89, Zagłębie Lubin odda Dominika Jończego na zasadzie wypożyczenia do Chojniczanki Chojnice. Klub z I ligi zagwarantował sobie prawo wykupu młodego obrońcy.

21-letni obrońca w obecnym sezonie grał tylko w III-ligowych rezerwach (14 meczów).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

10 KOMENTARZE

 1. Kolejne super ruchy pseudo prezesa i dyr sportowego. Oddajemy chłopaka młodego z którego możemy mieć pożytek ( kadra Polski ) a prezio woli trzymać w drużynie ledwo czlapiących dziadków którym się nie chce grać . ZL bez wygranej w kolejnych dwóch meczach i prezio z dyr na taczkach wyjazd.

 2. Wypożyczenie jeszcze bym rozumiał, ale z opcją pierwokupu ?!! Czytaj: jak odpali i będzie grał regularnie zamiast wrócić do nas zostanie sprzedany! Żenada

 3. Zarząd do dymisji ci ludzie na każdym kroku udowadniają że albo nie znają się na pracy którą im powierzono albo mają to totalnie w dupie.

 4. Przecież ten klub to kurwidoł. Przedłużają kontrakty dziadom, a młody chłopak, który trenował w klubie kilka lat i nie dostał poważnej szansy na grę, zostaje oddany do klubu z niższej ligi z opcją wykupu. Jeszcze teraz jak mogliby młodym dać szansę młodym pokazać się, bo w pierwszej drużynie grają takie gamonie, że gorzej już być nie może.

 5. To wypożyczenie to dla mnie zagadka. Rozumiem chęć ogrania Dominika na wyższym poziomie niż 3. Liga, jednak w sytuacji kiedy mamy 2 nominalnych środkowych obrońców, Kopacza i Guldana jest to chyba pochopna decyzja.

 6. -Balić wypadł dobrze na środku obrony, ale Pietrzak na lewej obronie już nie, dlatego na lo wolę Saszę.
  -Oko miał/ma kontuzję.
  -Szota chyba się nie przebił na obozie.
  -Jończy jest na wypożyczeniu.
  Czyli zostajemy z Kopaczem i Guldanem, przy czym ostatni mecz Bartosza to porażka, jeżeli będą kartki lub kontuzje może być nieciekawie.

 7. W wywiadach gadali, że taki błąd jak z Damianem Dąbrowskim się nie powtórzy, a tu wypożyczenie z opcją pierwokupu. Przecież to jest śmieszne, tym bardziej że gość gra w młodzieżowej reprezentacji, a tutaj pomimo braku formy obecnych obrońców nikt nie chce dać mu szansy.

  Powtórzę, ta opcja wykupu to jest skandal!

  W ogóle zauważyliście, że z kadry pierwszej drużyny zostało wywalonych kilku zawodników jak właśnie Jończy, Oko, Andrzejczak i inni?

 8. Coś musi się dziać nie dobrego w klubie … Jończy na wypożyczenie Polaczek odszedł do czeskiej Mladzie Boleslav. Kto będzie następny, polityka kadrowa źle zarządzana. Następują czarne czasy. Miałem cichą nadzieję na powrót Polaczka do Bramki.. Bohater meczu powinien się ogrywać w rezerwach a w bramce stacz Polaczek ale już go nie ma.. Jaki był ale miał kilka dobrych chwil.

 9. szota sie nie przebił ? Jedynym argumentem trenera był wiek i brak doświadczenia czysto piłkarskie umiejętności są na dalszym planie Śmieszne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 3 =