fot. Mikołaj Olszewski

Czeski napastnik Jakub Mareš został wybrany przez czytelników mkszaglebie.pl najlepszym piłkarzem Zagłębia Lubin w meczu z Legią Warszawa (porażka 2:3). Zawodnik zdeklasował pozostałych nominowanych zdobywając aż 79,58 % wszystkich głosów. Gratulujemy, Jakub!

Czas gry: 101 minut
Bramki: 2
Asysty:
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
Strzały/strzały celne: 3/2 – 67% skuteczności
Podania/podania celne: 12/8 – 63% skuteczności
Faule/faulowany: 0/6
Spalone: 4
Pojedynki/pojedynki wygrane: 27/17 – 67% skuteczności

Jakub Mareš vs. Legia na zdjęciach Mikołaja Olszewskiego

fot. Mikołaj Olszewski

fot. Mikołaj Olszewski

fot. Mikołaj Olszewski
Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

  1. a gdzie reszta a szczególnie druga linia z najmniej zarabiającym Kubickim-który chce podwyzki.Druga linia do zmiany.W tym meczu dramat zagrała.Defensywa musiała sie odsłonić,bo nie bylo komu stworzyć sytuacje dla napastników.Są inni na miejsce Kubickiego.Mam nadzieje,że klub da do zrozumienia grajkom,jak będą tak będą zarabiali.