fot. Mikołaj Olszewski

Zagłębie Lubin i Chojniczanka Chojnice potwierdziły oficjalnie przejście Dominika Jończego na zasadzie wypożyczenia do klubu z I ligi. Chojniczanka zagwarantowała sobie opcję wykupu 21-letniego obrońcy.

W obecnym sezonie Jończy rozegrał 14 meczów w rezerwach naszego klubu.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

4 KOMENTARZE

  1. Amatorzy z zarządu,pozbywać się młodego perspektywicznego gracza,który gdy wchodził nie nawalał,to się nazywa polityka promowania akademii i młodzieży ZL..Nie dostal żadnej poważnej szansy,a takich trzeba spokojnie wprowadzać na boisko..Za to dreptaki pokroju Balicia grają z marszu,i chyba dla takich robi sie miejsce w ZL-znów managerowie robią u nas biznesy ??…W klubie od rozpoczęcia rundy jesiennej źle się dzieje i nie widzę możliwości poprawy. Zarząd na zbity pysk,bo i zatrudnienie Lewandowskiego to też prowizorka która niebawem odbije się czkawką.Czy za takie idiotyczne posunięcie prazes i świta wezmą odpowiedzialność?