OFICJALNIE: Dominik Jończy w Chojniczance Chojnice

4
fot. Mikołaj Olszewski

Zagłębie Lubin i Chojniczanka Chojnice potwierdziły oficjalnie przejście Dominika Jończego na zasadzie wypożyczenia do klubu z I ligi. Chojniczanka zagwarantowała sobie opcję wykupu 21-letniego obrońcy.

W obecnym sezonie Jończy rozegrał 14 meczów w rezerwach naszego klubu.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

4 KOMENTARZE

  1. No cóż, powodzenia, i wracaj do nas za pół roku! Choć jakby ci dobrze szło i Chojniczanka chciała cię wykupić to może lepiej, jeśli tam zostaniesz. Tutaj możesz nie otrzymać szansy, na jaką zasługujesz.

  2. Dominik powodzenia!!! Wracaj do nas w czerwcu!!! Może już tych dziadów w zarządzie nie będzie razem z pseudo prezesem i śmiesznym dyr sportowym i będą normalni kumaci ludzie kierować tym klubem.

  3. Amatorzy z zarządu,pozbywać się młodego perspektywicznego gracza,który gdy wchodził nie nawalał,to się nazywa polityka promowania akademii i młodzieży ZL..Nie dostal żadnej poważnej szansy,a takich trzeba spokojnie wprowadzać na boisko..Za to dreptaki pokroju Balicia grają z marszu,i chyba dla takich robi sie miejsce w ZL-znów managerowie robią u nas biznesy ??…W klubie od rozpoczęcia rundy jesiennej źle się dzieje i nie widzę możliwości poprawy. Zarząd na zbity pysk,bo i zatrudnienie Lewandowskiego to też prowizorka która niebawem odbije się czkawką.Czy za takie idiotyczne posunięcie prazes i świta wezmą odpowiedzialność?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − 6 =