fot. Zagłębie Lubin S.A.

Jakub Mareš został dziś oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Zagłębia Lubin. Doświadczony napastnik, który do naszego klubu trafił na zasadzie transferu definitywnego ze Slovana Bratysława, podpisał z „Miedziowymi” półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Witamy w naszym klubie, Jakub!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE

  1. Najpierw myślałem że strzelał tak w Libercu. Niestety, dobre występy na Słowacji czasem nic nie znaczą, o czym przekonać się można było w przypadku Vlaski czy Van Kessela. Dobiegają też mnie słuchy, że gość jest o podobnym profilu co Tuszyński czy Nespor. Mam nadzieję, że jego bilans nie okaże się takim samym jednorazowym wystrzałem jak sezon 15/16 Martina.

    Koniec zapeszania. Powodzenia!

    • Mnie się wydaje że właśnie nie jest jak Nespor czy Tuszyński. Z tego co kojarzę to w Czechach grał wszędzie jako ofensywny pomocnik/skrzydłowy/podwieszony napastnik, dopiero na Słowacji zaczął grać tylko na szpicy i od razu wpadła mu dwucyfrowa liczba bramek. Więc możliwe że na boisku będzie bardziej przypominał Świerczoka/ Micanskiego, którzy nie ograniczali się tylko do czekania na piłkę.

  2. Wonski na wypożyczenie może sobie przypomni jak bramki się zdobywa, bo narazie sodówke widze u niego. Tylko do trenera zostały wyciągnięte konsekwencje do niektórych piłkarzy też powinny być,za ubiegłą runde. Taka jest piłka.