fot. Mikołaj Olszewski

Martin Polacek w ostatnim dniu okna transferowego na wyspach mógł trafić do klubu… Premier League. Zainteresowane usługami naszego golkipera było Crystal Palace, do którego trafił przed kilkoma dniami Jarosław Jach. Do podpisania umowy transferowej ostatecznie nie doszło.

„Przegląd Sportowy” poinformował, że Zagłębie otrzymało od angielskiego klubu ofertę pozyskania Martina Polacka. Po kilku godzinach od podania tej informacji w angielskich mediach zaczęły pojawiać się spekulacje, że Crystal Palace jedynie sondowało możliwość pozyskania Polacka jako zmiennika i ostatecznie nie ma zamiaru podpisywać ze Słowakiem kontraktu.

Kontrakt Martina Polacka wygasa 30 czerwca 2018 roku. Bardzo możliwe, że Słowak opuści nasz klub jeszcze w lutym. Jeśli nie uda się go sprzedać, na półroczne wypożyczenie powędruje Konrad Forenc.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

17 KOMENTARZE

  1. Komu go sprzedać jak okna w poważnych ligach zamknięte? I co da wypożyczenie Forenca jak kontakt mu się kończy, a na podstawie występów w 1 lidze nie powinni mu go przedłużać.

    W ogóle to Polacek jest zdecydowany na odejście?

  2. Polacek to bardzo solidny zawodnik, owszem miał babole ale już nikt nie pamięta jego dobrych interwencji? Zapewnił nam poprzez czyste konta i wybronienie karnego 3 rundę LE, obronił sporo karnych który ostatni bramkarz w ZL dokonał takiego wyczynu? Dla mnie Polacek zasługuje na klub z PL.