fot. Zagłębie Lubin S.A.

W ostatnim meczu sparingowym rozgrywanym w Turcji Zagłębie Lubin zremisowało z FK Vozdovac 1:1 – szóstą drużyną serbskiej ekstraklasy. Gola w tym meczu zdobył debiutant Jakub Mares.

1 lutego 2018, 13:00 – Belek (Susesi Football Centre)

Zagłębie Lubin 1:1 FK Voždovac (Belgrad)

bramki: Jakub Mareš 41 – Aleksandar Ješić 34

Zagłębie Lubin: Martin Polaček (46 Dominik Hładun) – Aleksandar Todorovski (55 Paweł Żyra), Ľubomír Guldan, Bartosz Kopacz, Saša Balić – Łukasz Janoszka (55 Alan Czerwiński), Adam Matuszczyk, Bartosz Slisz (46 Jarosław Kubicki), Filip Jagiełło (68 Krzysztof Janus), Bartłomiej Pawłowski (70 Filip Starzyński) – Jakub Mareš (60 Arkadiusz Woźniak).

FK Voždovac (Belgrad): Zoran Popović (Marko Knežević) – Nikola Ćirković, Miloš Mihajlov, Aleksandar Filipović, Darko Bulatović – Nebojša Gavrić, Aleksandar Ješić, Andrija Luković, Nikola Srećković, Filip Stuparević, Borko Duronjić. Grali także: Marko Gajić, Marko Pavlovski, Marko Mirkailo, Mihailo Oreščanin, Miloš Stojanović, Miloš Pavlović, Stefan Purtić, Mihailo Perović, Igor Maksimović, Nenad Stanković.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE

  1. Zagłębie gol, Zagłębie gol. Dobrze że ta farsa wreszcie się skończyła.

    Ciekawa sprawa z bramkarzami. Dominik Hładun wreszcie gra na miarę moich oczekiwań. 🙂 Pamiętajmy, że w przypadku bramkarza wielką rolę odgrywa mentalność i pewność siebie, a przykład pierwszy z brzegu to Tytoń na Euro 2012 czy Fabian na 2016. Jeśli według sztabu szkoleniowego również jest najlepszym bramkarzem przygotowań to powinien dostać szansę, nawet kosztem Leciejewskiego, który póki co puszcza sporo bramek i być może już teraz żałuje, że opuścił swój norweski raj.

    Szkoda że Martin Polacek nie przeszedł do Crystal Palace, niemniej wciąż jestem w szoku jakim cudem udało nam się go tak wypromować. Mam nadzieję że gość spełni swoje marzenia.

    W sumie to zacząłem patrzeć trochę przychylniejszym okiem na Forenca, niemniej przy takiej konkurencji to już chyba czas, by odszedł. Tym bardziej że szybciej będzie walczył o miano bramkarza numer 4 z Kalinkowskim niż o nawet miejsce na ławce rezerwowych.

  2. Ja bym Forenca niestety pożegnał, bo bramkarsko kest mocno średnio. Mam wrażenie, że bardziej mu zależy na sportach siłowych, niż na samodoskonaleniu się jako bramkarz (a szczylem już nie jest). Mimo przywiązania do barw i tworzenia dobrej atmosfery w szatni, to jednak pensję dostaje za coś innego. Może OKS się zgłosi ? 🙂

  3. Forenc może i sympatyczny facet który robi atmosfere w szatni tylko że on ma płacone za bycie piłkarzem ( bramkarzem ) a ekstraklasa to zdecydowanie wysokie progi dla niego – może gdzieś na zapleczu w 1 -2 lidze ale nie w ekstraklasie – Powinnismy sie go pozbyć lub wypożyczyć .