fot. Mikołaj Olszewski

Ruszyły zapisy na mecz wyjazdowy z Górnikiem Zabrze, który odbędzie się w najbliższy piątek 9 marca o godzinie 18:00. Musisz tam być!

Na ten wyjazd udajemy się tylko autokarami.

Koszt wyjazdu:
Autokar + Bilet – 90zł
Zbiórka godzina 13:15

Miejsce zbiórki podamy wkrótce.

Jest to pierwszy nasz wyjazd po dość długiej nieobecności w Zabrzu (remont stadionu / nasze oraz Górnika spadki i awanse) .

Bo blisko 10-letniej przerwie musimy się godnie tam pokazać!

Kombinujcie wolny piątek, wszyscy do Zabrza!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

16 KOMENTARZE

    • Teraz nie wiem, czy znałem wcześniej (pewnie nie), ale na pewno nie pamiętałem o nim, to jeszcze nie te czasy. Dzięki za przybliżenie sprawy. Śmierć na pewno tragiczna, w dodatku w tak młodym wieku, niemniej tak to już jest w takim środowisku.

     Tylko że żaden z ultrasów nie ma problemu z rzucaniem najgorszych obelg czy ustawkami, a niby robi mu się przykro w serduszku na myśl o śmierci kibica klubu, z którym od dawna nic nas nie łączy? Tak jakby wszyscy fanatycy tacy święci byli. Na takie sytuację nie powinno być żadnego przyzwolenia, niemniej to nie znaczy, że przez jednego idiotę mam teraz nienawidzić wszystkich kibiców tego klubu. Gdyby tak wam zależało na Dryndzie, to wiedzielibyście, że wzajemną nienawiścią niczego nie naprawicie.

     Dodam tylko, że fraza „niezrozumiałe zespoły” dotyczyła Pogoni, a nie Górnika.