Mariusz Lewandowski: Rezerwowi dali jakość

6
fot. Zagłębie Lubin S.A.

– Chcieliśmy tutaj wygrać, dążyliśmy do tego i byliśmy lepszym zespołem. Górnik poza dwoma trafieniami ze stałego fragmentu gry nie potrafił wkorzystać przewagi jednego zawodnika – mówił po meczu trener Zagłębia Mariusz Lewandowski.

Marcin Brosz (Górnik Zabrze)

 Zdawaliśmy sobie po pierwszej połowie sprawę, że aby trzy punkty zostały w Zabrzu to musimy zagrać agresywnie. Zagłębie operowało piłką, to rywale kontrolowali drugą połowę i konsekwencją tego był ten rzut wolny w ostatniej minucie. Takie mecze, gdzie wydaje się że mamy duże możliwości by wygrać nas bolą. Moi chłopcy takimi meczami się rozwijają. Wiem, że jest ciężko, ale w kolejnych meczach będziemy lepiej przygotowani na ostatnie minuty.

Mariusz Lewandowski (Zagłębie Lubin):

 

 Przede wszystkim chcę pogratulować zespołowi gry do końca. To był dla nas ciężki mecz, bo przydarzyła się czerwona kartka naszemu zawodnikowi. Chcieliśmy tutaj wygrać, dążyliśmy do tego i byliśmy lepszym zespołem. Górnik poza dwoma trafieniami ze stałego fragmentu gry nie potrafił wkorzystać przewagi jednego zawodnika. Mamy jeden punkt i musimy się z niego cieszyć w tych okolicznościach. Jestem bardzo zadowolony z wchodzących z ławki. Kubicki, Starzyński i Tuszyński dali drużynie dużo jakości. Tego oczekuje od rezerwowych. Każdy zawodnik jest ważny dla drużyny. Szacunek dla chłopaków!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − 16 =