fot. Mikołaj Olszewski

– Mieliśmy dwie okazje, ale ich nie wykorzystaliśmy. W obronie graliśmy dobrze, ale w ataku zagraliśmy słabiej. Wynik remisowy jest więc dzisiaj w mojej opinii sprawiedliwy – mówił po meczu Mariusz Lewandowski, szkoleniowiec Zagłębia Lubin. Zapraszamy na komentarze trenerów z konferencji prasowej.

Mariusz Lewandowski (Zagłębie Lubin)

 Chciałem przede wszystkim podziękować kibicom, którzy w tak mroźny wieczór przyszli na stadion. Jeśli chodzi o mecz, to chcieliśmy go wygrać. Mieliśmy dwie okazje, ale ich nie wykorzystaliśmy. W obronie graliśmy dobrze, ale w ataku zagraliśmy słabiej. Wynik remisowy jest więc dzisiaj w mojej opinii sprawiedliwy. Mateusz Matras przeszedł bardzo szczegółowe badania i wynika z nich, że jest gotowy do gry od pierwszej minuty. Ja jednak muszę ocenić, jak wygląda w treningu. Uważam, że udanie zadebiutował w dzisiejszym meczu.

Adam Owen (Lechia Gdańsk)

– Jestem zawiedziony wynikiem dzisiejszego meczu, ale występ mojego zespołu uważam za dobry. Co może cieszyć, to pierwsze czyste konto w tym roku na wyjeździe. Próbowaliśmy po przerwie zrobić zmiany tak, by wygrać to spotkanie. Wprowadzeni zawodnicy pokazali się z dobrej strony, niestety nie dało nam to żadnego gola. Paweł Stolarski zszedł z powodu urazu barku, jest pod okiem naszego sztabu medycznego i mam nadzieję, że nic złego mu się nie stało.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl