Oficjalnie: Sebastain Bonecki w Odrze Opole

2
fot. odraopole.pl

Zagłębie Lubin zdecydowało, że pomocnik Sebastian Bonecki przejdzie na zasadzie wypożyczenia do innego klubu. Nowym zespołem „Bonego” wiosną będzie walcząca o awans I-ligowa Odra Opole.

Powodzenia, Bony!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Kontrakt mu się kończy za pół roku, a zamiast dostać szansę to idzie na wypożyczenie. Kolejny chory transfer jak wypożyczenie Buksy i Jończego z opcją wykupu czy oddanie Polacka przy poważnej kontuzji Leciejewskiego.

    No ale powodzenia.

  2. Powodzenia, Bony. Będę bacznie śledził teraz mecze Odry. Pracuj mocno, odbudujesz się jak w Głogowie i na jesień zagrasz w ekstraklasie, jak nie u nas to ktoś inny Cię weźmie. Aby tylko zdrowie było.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − six =