fot. PJ

Prowadzone przez trenera Piotra Jacka rezerwy Zagłębia Lubin wygrały w Pawłowicach Śląskich z miejscowym Pniówkiem 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maciej Spychała oraz Konrad Andrzejczak.

Pniówek Pawłowice Śląskie 1:2 Zagłębie Lubin

bramki: Jacek Wuwer 85 – Maciej Spychała 44, Konrad Andrzejczak 90

Zagłębie: Kalinowski – Bieliński, Spychała, Matras, Pietrzak, Soszyński, Pakulski, Żyra, Witsanko, Moneta (60. Andrzejczak), Nowak (65. Gołębiowski).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

  1. Legia nie gra z Zagłębiem, tylko z Arką i Pogonią. Arka poza Bruk Betem gra co najmniej przeciętnie od lutego. Prędzej widziałbym szansę w tych drugich, którzy to ostatnio coraz lepiej grają, jednak śledzie, jak to śledzie, pewnie się podłożą Wawce. Jaga z kolei ma przed sobą mecze z dość słabym Zagłębiem i przyzwoitą, jak na naszą ligę, Wisłą Płock. Podejrzewam, że z Wisłą mogą stracić punkty, przez co bylibyśmy trochę bliżsi ich. Oczywiście imperatywem tutaj jest wygranie dwóch ostatnich meczów, bo bez tego pozostanie walka o 3 miejsce, które przy reformie pucharów da nam grę w Lidze Europy na poziomie Impossible. Czyli tak w sumie prawdopodobnie nic.