OFICJALNIE: Mateusz Dróżdż pełniącym obowiązki prezesa zarządu

3
fot. Maciej Kluza

Zagłębie Lubin potwierdziło medialne spekulacje na temat zmiany na stanowisku prezesa zarządu. Poniżej prezentujemy pełny komunikat Rady Nadzorczej klubu w tej sprawie.

Rada Nadzorcza Zagłębia Lubin S.A. odwołała ze stanowiska Prezesa Zarządu Roberta Sadowskiego. Jednocześnie Rada Nadzorcza delegowała Członka Rady Nadzorczej Mateusza Dróżdża do czasowego wykonywania funkcji Prezesa Zarządu Spółki. Rada Nadzorcza i współpracownicy dziękują Panu Robertowi Sadowskiemu za pracę na rzecz Zagłębia Lubin S.A.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

3 KOMENTARZE

  1. To się Mateusz zrewanżował Robercikowi. Za chwile poleci pseudo dyr Motała bo to był przydupas Robercika. Jeszcze powinien zrobić czystkę ze starymi dziadkami którzy tylko drenują kasę klubu a nic drużynie nie dają. Czas na odważne decyzje.