fot. Mikołaj Olszewski

Podczas meczu 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy Zagłębie Lubin – Lech Poznań „Przodek” (sektor G) będzie świecił pustkami. Wojewoda Dolnośląski postanowił o zamknięciu naszego sektora w najbliższym meczu, decyzję argumentując nieodpowiednim zachowaniem kibiców podczas meczu z Jagiellonią Białystok.

Wcześniej Zagłębie Lubin zostało ukarane grzywną przez Komisję Ligi Ekstraklasy S.A.

Fanatycy będą wspierać Zagłębie z sektora F1. Więcej informacji na temat przebukowania biletu na ten sektor można znaleźć na zaglebie.com (kliknij).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

11 KOMENTARZE

  1. OGŁOSZENIE PARAFIALNE: MKSzaglebiePL zawsze słynęło z wysokiej jakości dyskusji, nie było takiego chlewu jak swego czasu na orgu. Nasza redakcja jest w tym momencie w trochę okrojonym składzie i nie jesteśmy w stanie przypilnować wszystkich rzeczy. NIE POZWOLIMY JEDNAK NA ROBIENIE CHLEWU Z MKS-u.

    Wyczyściliśmy ostatnie dyskusje, a kilku osobom (obu stron barykady), radzimy zastanowić się następnym razem nad tym co piszą…

  2. zawsze jest tak że nasz klub zawsze wchodził w tyłek pyrom i nadal to robi z naszego klubu pośmiewisko jeżeli choć mają odrobine rozumu i honoru to powinni dać pyrom tyle biletów ile ma sektor gości i zero dyskusji na ten temat mogę się założyć że jeżeli nasi kibice by chcieli tyle biletów to by niedostali od kluby z poznania kiedy przestaną z nas robić szmaciarzy widać że w klubie pracują nieodpowiedni ludzie zero szacunku dla ludzi z klubu jak oni dla nas tak my dla nich //ZAGŁĘBIE TO MY//

    • Chłopie, ochłoń. Jeśli chcesz naprawdę wiedzieć, a nie tylko kłapiesz jęzorem to „klub z Poznania” udostępnił nam nieograniczoną pulę biletów jak mieliśmy zakaz wyjazdowy. Jestem wręcz przekonany, że gdybyśmy tylko potrzebowali więcej biletów niż mieści sektor dla przyjezdnych w Poznaniu (ok 2200) to tyle byśmy również otrzymali.