fot. Mikołaj Olszewski

W 24. kolejce III ligi grupy III walczące o utrzymanie rezerwy Zagłębia Lubin przegrały bardzo wysoko z Ruchem Zdzieszowice aż 0:4. Naszym rezerwom nie pomogło nawet to, że były „wzmocnione” przez czterech zawodników pierwszego zespołu.

RUCH ZDZIESZOWICE 4:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN

Bramki: Zapotoczny 18′, Włodarzczyk 54′, Wolny, 68′, 79′

Ruch: Sochacki – Nowak, Bachor, Weremko, Sotor – Zapotoczny (35′ Pałach), Czajkowski (74′ Wieczorek), Damrat, Włodarczyk (77′ Grabas), Sypek (67′ Wolny) – Czapliński.

Zagłębie II: Czajor – Bieliński, Szota, Spychała, Andrzejczak, Soszyński (80’ Witsanko), Dudziak, Dziwniel (64’ Gołębiowski), Mucha (53’ Wierzchowski), Nowak (75’ Nehrebecki), Nespor.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

8 KOMENTARZE

  1. Niech mnie ktoś bardziej zaorientowany oświeci : Mazek, Moneta to gdzie? W Zagłębiu v3? Buksa przez cały pobyt w ZL był za słaby na regularną grę, w Pogoni już strzela po dwie bramy i wychodzi w podstawowym składzie. Mazek i Moneta będą kolejni?? Grać jeden na jeden, strzalać bramki z Lechem miał Tosik lub Ślisz. A może w/w nie są z akademii ZL dlatego nie grają. Po co ich ściągano żeby wydać pieniądze, mieć alibi że się próbuje, po „niedawaniu szansy” po sezonie oddać za darmo?