Tradycyjnie: Hładun najlepszy!

6
fot. Junior

Dominik Hładun już tradycyjnie wyprzedził innych kolegów w głosowaniu kibiców na najlepszego zawodnika spotkania. Tym razem zdecydowaliście, że „Hładi” był najlepszym graczem „Miedziowych” w meczu z Legią Warszawa. Zagłębie wygrało to spotkanie 1:0, a nasz wychowanek zaprezentował kilka bardzo dobrych interwencji. 

Dominik zdobył 41,12% wszystkich głosów, wyprzedzając drugiego Jakuba Maresa (29,28%), trzeciego Filipa Starzyńskiego (17,11%) oraz Bartosza Slisza (12,5%).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

6 KOMENTARZE

  1. Gdyby prezentował taką formę, będąc bramkarzem w jednej z warszawskich drużyn, to pewnie miałby szansę na mundial. A tak to jeszcze lepiej, niech spokojnie sobie pracuje i się rozwija. Możemy być z niego dumni.

  2. A ja mam takie pytanie – kiedyś na którejś zakładce mksu albo na stronie ocb była podstrona z różnymi przykładowymi dziarami kibiców Zagłębia. Są te zdjęcia może gdzieś jeszcze w necie?

  3. Od półtora roku trąbiłem i kilka osób żeby dać chłopakowi szansę po słabszym okresie gry Polacka.. Stokowiec i Bako byli głusi i ślepi, i o to miałem do poprzedniego sztabu pretensje- nie dawali niektórym im szans i trochę czasu na grę .. Ciekawi mnie jak zachowa się chładun i jego psychika po zawaleniu jakiejś bramy a to nastąpi i zdarza się kazdemu. Jak wytrzyma ciśnienie to Leciejewski będzie jednym z droższych rezerwowych goalkeeperów:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × two =