Adam Buksa zostanie piłkarzem Pogoni Szczecin?

4
fot. Mikołaj Olszewski

Według informacji Twitterowicza @Janekx89, będący na wypożyczeniu w Pogoni Szczecin napastnik Zagłębia Lubin Adam Buksa, zostanie wykupiony przez klub z Pomorza. Pochodzący z Krakowa 21-latek dla Zagłębia zagrał 30 meczów i zdobył 4 bramki. Pogoń zdecydowała się na aktywację klauzuli wykupu, za co Zagłębie ma dostać ponad milion złotych. 

Z kolei według serwisu pogonsportnet.pl, faktycznie „Buksik” jest bliski pozostania na stałe w Szczecinie, jednak formalnie klauzula nie została jeszcze aktywowana.

– Nie, jeszcze nie aktywowaliśmy klauzuli Adama. Rozmawiamy. Na decyzję mamy czas do końca maja – powiedział dla pogonsportnet.pl Maciej Stolarczyk, dyrektor sportowy Pogoni Szczecin.

Autor: Dawid Tur

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

4 KOMENTARZE

  1. To podobny przypadek jak z Piątkiem – dostał nowy impuls i zaczął się rozwijać. Nie ma co żałować, że nie wróci do Zagłębia, bo skończyłby jak Oleksy. Jest dobrym, młodym piłkarzem, więc życzę mu powodzenia.

    • Wzieli go za czapke gruszek i go teraz opchaja, robia dokladnie to o czym mowi sie ostatnio: ZL ma zyc ze sprzedazy zawodnikow. Dobry ruch.

      • Ja bym tego ruchu nie pochwalił, tym bardziej że dostaniemy za niego jakieś 250 tysięcy euro, a wzięliśmy go nie za czapkę gruszek, a za 100 tysięcy euro, jak nie więcej. Jeszcze jakby sprzedali go za tyle co Piątka, to mógłbym to jakoś zrozumieć, a tak odpuszczamy wolną ręką piłkarza, który w normalnych warunkach powinien dobrze sobie u nas radzić. Nie, żeby wracał, bo u nas znowu by sobie nie poradził.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen + 14 =