fot. Mikołaj Olszewski

W ostatnich dniach można zauważyć, że rozruszał się marketing Zagłębia Lubin. Na początek klub poinformował o tym, że powracają przedmeczowe konferencje prasowe, następnie zorganizował Weekend z Zagłębiem, a wczoraj twórcy programu Piłkarskie Niższe Ligi zakomunikowali, że dzięki nawiązanej współpracy nasz klub przygotował niespodziankę dla zwycięzców turnieju PNL Cup.

Pomysłodawcami projektu Piłkarskie Niższe Ligi są Radosław Salamon oraz Adam Michalik,
którzy od blisko trzech lat relacjonują poczynania drużyn występujących w rozgrywkach od III ligi do B-klasy. Sami zainteresowani wielokrotnie podkreślali, że kluby w naszym regionie nie wykorzystują zbudowanej przez nich grupy odbiorców.

Wszystko wskazuje na to, że w ostatnich dniach ta sytuacja się zmieniła i Zagłębie postanowiło poszerzyć współpracę z twórcami programu, w którym możecie śledzić poczynania m.in. rezerw lubińskiego klubu. Jednym z jej efektów jest zagwarantowanie nagrody na III edycję turnieju Piłkarskie Niższe Ligi Cup, który w dniach 21-22 lipca odbędzie się w Lubinie.

W tym miejscu warto zwrócić uwagę, że już teraz udział w zawodach potwierdziły kluby z
powiatów świdnickiego, legnickiego, złotoryjskiego, jaworskiego, głogowskiego, polkowickiego, górowskiego i oczywiście lubińskiego. Ponadto do rywalizacji przystąpią także drużyny z Wielkopolski i Śląska. Przyłączenie się do imprezy, w której na boiskach walczyć będą prawdziwi fani futbolu z naszego regionu, a więc także… potencjalni kibice trzeba uznać za strzał w dziesiątkę.

Więcej informacji na temat turnieju można zobaczyć na:

https://www.facebook.com/PNLCup/

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ