fot. Zagłębie Lubin S.A.

– Graliśmy niezłą piłkę, mieliśmy sporo sytuacji, a przegrywamy tak wysoko… – mówił po meczu rozgoryczony szkoleniowiec Zagłębia Lubin – Mariusz Lewandowski.

Joan Carillo (Wisła Kraków)

– Chciałem pogratulować zespołowi tego zwycięstwa. To był trudny mecz, bo było widać zmęczenie zawodników. Przeciwnicy to mocna drużyna, musieliśmy mieć to na uwadze w dzisiejszym spotkaniu. Ciężko jest wygrywać 3 mecze z rzędu, a nam się to udało. Bardzo cieszę się z tej wygranej, bo to było zwycięstwo na własnym boisku. A to w tej rundzie nie jest takie proste, jak widać po wielu meczach w ostatnich tygodniach.

Mariusz Lewandowski (Zagłębie Lubin)

– Ciężko komentować taki mecz, bo graliśmy niezłą piłkę, mieliśmy sporo sytuacji, a przegrywamy tak wysoko. Wisła była w tym spotkaniu bardzo skuteczna, a my na początku meczu mogliśmy otworzyć spotkanie. W końcowym rozrachunku punkty zostają dziś w Krakowie. Te mecze, które nam zostały wykorzystam, żeby znaleźć odpowiedź, którzy zawodnicy obecni w zespole zostaną z nami na najbliższy sezon.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

3 KOMENTARZE

  1. Lewandowski daje szanse Pietrzakowi czy Woźniakowi, żeby nikt mu nie zarzucił (jak to bywało za Stokowca), że odstrzeliwuje zawodnika bez szansy pokazania się na boisku. Przynajmniej ja chcę w to wierzyć. Inna sprawa, że Starzyński jako wykonawca stałych fragmentów w kwestii dośrodkowań to jest nieporozumienie i trener będzie idiotą jeśli tego nie zmieni w przyszłym sezonie.