fot. Mikołaj Olszewski

Na konferencji prasowej po meczu z Jagiellonią Białystok trener Zagłębia Lubin Mariusz Lewandowski przyznał, że był zły na swoich piłkarzy za ich postawę. 

Mariusz Lewandowski (Zagłębie Lubin) 

– Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba, nie byliśmy agresywni, mieliśmy mało z gry i Jagiellonia nas zdominowała. W szatni powiedzieliśmy to sobie i byłem tym strasznie zdenerwowany. W drugiej połowie było lepiej, pojawiły się sytuacje i powinniśmy je wykorzystać. Mogliśmy wyrównać ten wynik, dobre sytuacje miał Mares – musimy takie sytuacje wykorzystywać. Straciliśmy bramki po stałych fragmentach i jest co analizować i nad czym pracować. Chciałbym jednak zobaczyć też pozytywy w tych ostatnich meczach, a takim jest na pewno Paweł Żyra. On udowodnił, że mogę na niego liczyć w przyszłości.

Ireneusz Mamrot (Jagiellonia Białystok)

– To dla nas bardzo wazne zwycięstwo. W końcówce było sporo nerwowości, bo straciliśmy bramkę, która napędziła Zagłębie. Zabrakło nam utrzymania się przy piłce, gdy przeciwnik rzucił wszystkie siły, by wyrównać. Cieszę się, że udało nam się w tej ważnej części sezonu strzelać bramki po stałych fragmentach gry. Myślami jesteśmy już przy meczu za tydzień.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE