fot. Mikołaj Olszewski

Mariusz Lewandowski podpisał nową umowę i pozostanie w Zagłębiu Lubin. Kontrakt obowiązywać będzie do końca przyszłego sezonu, zawiera on klauzulę automatycznego przedłużenia o rok, która zadziała w przypadku realizacji celów wyznaczonych przez zarząd naszego klubu.

38-latek przejął Zagłębie po przegranych derbach ze Śląskiem Wrocław w listopadzie ubiegłego roku. W tym czasie zasiadł na ławce trenerskiej lubinian siedemnaście razy, a jego zespół zanotował sześć zwycięstw, siedem remisów i cztery porażki. Zagłębie jest pierwszym klubem, w którym Lewandowski próbuje swoich sił jako szkoleniowiec.

Panie Trenerze, życzymy powodzenia i sukcesów z „Miedziowymi”!

Autor: WB

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

4 KOMENTARZE

  1. Pewnie że dobrze . Bo gdyby na jego miejsce ściągnęli trenera zagranicznego np. z Niemiec czy Holandii to mogłoby to być ciekawe ale gdyby to miał być jakiś Bartoszek czy inny Rumak to napewno wolę Mariusza . Bo wydaje mi się że co prawda z lekkim opóźnieniem ale zaczął to wszystko pomału układać . A jeżeli klub mu pomoże i pozyska odpowiednich piłkarzy to powinno być dobrze .