fot. Tomasz Folta/Zagłębie Lubin S.A.

Rafał Pietrzak nie zostanie w Zagłębiu Lubin. Lubinianie nie zdecydowali się wykupić tego 26-letniego lewego obrońcy z Wisły Kraków. Tym samym „Pietrzu” wraca do Krakowa.

Rafał Pietrzak w barwach Zagłębia rozegrał 4 spotkania (wszystkie w LOTTO Ekstraklasie). W tych spotkaniach nie strzelił gola i nie zaliczył asysty. Zanotował jedną żółtą kartkę. Ponadto siedmiokrotnie zagrał w drużynie rezerw, gdzie zdobył dwa gole.

Biorąc pod uwagę, że do zdrowia wraca Daniel Dziwniel taka decyzja nie może dziwić.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

7 KOMENTARZE

  1. Mimo wszystko w meczach z Legią i Lechem nie pokazał się źle, wręcz przeciwnie. Problem w tym, że mamy jak na nasze warunki dwóch dobrych lewych obrońców, więc dla Rafała nie byłoby miejsca nawet na ławce. Powodzenia w dalszej karierze, trzymaj się! 🙂