Sobiech jednak nie dla Zagłębia?

28
fot. www.smakzdrowegozywienia.pl

Łączony od jakiegoś czasu z Zagłębiem Lubin Artur Sobiech obecnie jest zdecydowanie bliżej Jagiellonii Białystok. Informację tę podał na twitterze dziennikarz Przeglądu Sportowego Piotr Wołosik. 

Wygląda więc na to, że Zagłębie będzie musiało dalej szukać napastnika. Bo to, że napastnik jest potrzebny to nie podlega żadnej dyskusji. Pozostaje nam zatem czekać na kolejne doniesienia medialne i kolejne nazwiska łączone z naszym klubem.

A Waszym zdaniem: Kogo widzielibyście w ataku Zagłębia Lubin poza Jakubem Maresem?

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

28 KOMENTARZE

  • Jaga wedug ostatniego raportu finansowego przychody 7 mln mniejsze od nas (Jaga 30 mln, ZL 37 mln)
   i kolejny sezon do konca walczyla od mistrza, a u nas? u nas boja sie powiedziec, ze o puchary walczymy, to jest mentalnosc! I tak leci rok za rokiem. Raz 9 miejsce, raz 7, bez celów, bez ambicji.

 1. Chibuike Kennedy Igboananike- ma dobre statystyki po za tym mysle ze tego pokroju zawodnik przydałby się nam
  Mares jak dzik w polu karnym się zachowuje a ktoś by się przydał kto dobrze drybluje i sporo strzela
  A najlepiej dawac szanse mlodym do tego czyli najlepiej 2-3 napastników dokupić aby była rywalizacja
  a jak nie patrzec ostatnio brkuje w europie napastnków
  Dobrym pomysłem bylo by sprowadzenie kogoś kto nie załapie się do czołowego skladu z najlepszych druzyn swiatowych
  Chelsea Mu MC czy Arsenal Totenham od tego pokroju druzyn brać w formie wypozyczenia
  Co do klubu to w tym roku raczej widze remontade druzyny niz zasilanie
  gdzie jest nasz skauting trzeba brac najlepszych z nizszych lig wojewodztwa
  a i co z ELLITEBOYS dlaczego to nie zostao do tej pory wyjasnione

  • Wiesz co jest tylko jeden mały problem w tym Twoim genialnym planie….. tak się składa ze tych piłkarzy którzy nie łapią się do składów tych top drużyn to wypożyczają kluby pokroju Sevilla, Valencia, Leicester, BMG, Borussia Dortmund itd… generalnie kluby jakieś 5000 razy bardziej znane niż WZL. My możemy conajwyZej wypożyczyć kogoś kto nie łapie się do składu klubu z drugiej połowy 2. Bundesligi….

 2. Potrzebujemy napastnika? Z tego co się orientuje to napastnik żyje z podań, a kto mu ma podawać, zblazowany i bezproduktywny Jagiełło, Pawłowski, Janoszka? Potrzebujemy jakichś dynamicznych i kreatywnych pomocników, żeby człapiący Figo miał do kogo podawać.

 3. Dokladnie, nie mamy skrzydlowych, a bez dobrych bocznych pomocnikow nawet najlepszy snajper nie bedzie strzelal. No chyba ze Swierczok wroci :)) kiedys trafil sie Micanski. Minelo 10 lat teafil sie Swiezy. Czyli kolejne 10 lat musimy poczekac az przyjdzie jakis bombardier z prawdziwego zdarzenia.

 4. Soriano (28 lat), Katcharava (24), Kante (27). Choć lekko drewniani, to naprawdę mają to coś… ale mogą chcieć zbyt dużo dostawać jak na nasz klub i to może być problem. Jednak co do ich stylu gry… Świerczok też niby słabo dryblował itd. Z I ligi ciekawy jest Jakub Vojtus z GKS-u Tychy/ Miedzianki. Na jesień, chyba jeszcze przed przyjściem Piątkowskiego i odpaleniem Piaseckiego, miał plac i zdobył kilka bramek. Grał naprawdę fajnie i jeśli nie dogada się z klubem zza miedzy albo będzie miał zostać w pierwszej lidze, to moim zdaniem można by było go wypróbować. Poprzedni Kuba z Tychów się sprawdził! 🙂
  Ale przede wszystkim trzeba porządnie zweryfikować naszego Siemaszkę – czy to obok Maresa (który i tak nie wiadomo, czy zostanie), czy samotnie.

 5. Można poszukać na własnym podwórku. Carlitos jest do wzięcia, wystarczy 800 tysięcy euro. Gytkear też po nieudanym sezonie będzie chciał zmienić otoczenie. Może Krzysztof Piątek? Odbudował się i pewnie chciałby do nas wrócić.

  • Ty tak serio z tym wpisem?
   Carlitos – bije się o niego Legia i Lech nie wspominając już Dinamie Zagrzeb lub Levante
   Gytkear – nie pokazuje żadnych indywidualnych akcji, wszystko trzeba mu dogrywać czyli taka sama sytuacja jak z obecnymi napastnikami w naszym klubie
   Piątek – W głowie ma tylko zachód i raczej nie zmieni tej decyzji

 6. Po co nam napastnik skoro nasza srednia to jeden celny strzal w bramke na mecz????? Zacznijmy od sprowadzenia ludzi ,ktorzy zmienia ten klub w prawdziwy klub sportowy ktory bedzie walczyl o najwyrzsze cele tak jak to powinno byc…a wtedy sami zawodnicy beda chcieli u nas grac…

  • Dać Ci OLO wódki 😉 . Sobiech to akurat mała strata ale dlaczego wybrał „jadźkę” ? Bo gra w pucharach . Dlaczego Świerczok poszedł do Bułgarii bez mrugnięcia okiem ? Bo tam czekał dwumecz z Milanem , kolejne el.LM i możliwość autopromocji . I żaden piłkarz z ambicjami nie przyjdzie do klubu gdzie włodarze szczytują na myśl o 7-8 miejscu .

 7. Co wy macie z tym Kolevem ?! Przeciez to drewno. Poza tym tu pol skladu jest do wymiany !!! Krzyczycie ze chcecie pucharow. Z kim ? Janoszką i Tuszynskim ? Dajcie spokoj. Jest obecnie 2 pilkarzy ktorzy sa w formie: Hladun i Czerwinski. tego drugiego zaraz ktos zabierze i znowu Cycu powie o sukcesie jak sie rzutem na tasme utrzymamy lub awansujemy do gornej 8. KPINA, trzeba pracowac ! robic transfery i ogrywac mlodych, a nie pol sezonu spiewka ze sa niezgrani ! Do roboty k***a ! tak jak codziennie tysiace ludzi zapier***ala pod ziemia !!!

 8. Ja to bym widział wypożyczenie Kapustki jeżeli nas stać, chociaż kłóci się to z polityką wypożyczania zawodników których można pozyskać na stałe.

 9. Dla mnie najlepszym napastnikiem na wydaniu jest Marco P z Lechii Gdańsk gwarantuje jakieś 20 bramek w sezonie brać nie zastanawiać się.

 10. I co Mateuszek. Znowu nie wyszło. Ale Żewłakow ci sprzeda jakiegoś szrota za dobre pieniądze w to miejsce z ligi belgijskiej. Módl się tylko aby nie był kolorowy bo Jarunio tego nie wybaczy. Zaraza , choroby i inne drobnoustroje zawitają do Lubina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven + eleven =