fot. Mikołaj Olszewski

Selekcjoner kadry U-20 wysłał swoje pierwsze powołania po objęciu stanowiska. Wśród wybrańców Jacka Magiery znaleźli się zawodnicy Zagłębia Lubin Bartosz Slisz i Serafin Szota. Przypomnijmy, że jest to kadra, która w przyszłym roku będzie występowała w Mistrzostwach Świata. Lubin jest jednym z sześciu miast, gdzie będzie odbywać się ta impreza.

Autor: Dawid Tur

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

 1. Zobaczcie listę piłkarzy z podziałem na polskie kluby (zagraniczne pomijam):
  Cracovia -2
  GKS Tychy -1
  Górnik Zabrze -4
  Lech Poznań – 2
  Lechia Gdańsk – 1
  Legia Warszawa – 1
  Pogoń Szczecin – 2
  Ruch Chorzów – 1
  Stal Mielec – 1
  Stomil Olsztyn – 1
  Śląsk Wrocław – 2
  Zagłębie Lubin – 2
  Zagłębie Sosnowiec – 1

  Mamy taką super akademię….2 piłkarzy, Górnik 4…..Śląsk 2