[VIDEO] Konferencja prasowa przed meczem Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze

0
fot. Zagłębie Lubin S.A.

W najbliższą niedzielę w – mamy nadzieję – słoneczne popołudnie Zagłębie Lubin zmierzy się w ramach 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Dziś punktualnie o godzinie 12:00 trener Mariusz Lewandowski i zawodnicy: Bartosz Kopacz i Patryk Tuszyński spotkali się z dziennikarzami, aby udzielić komentarzy przed najbliższym meczem. Klub tym samym, po wielu latach przerwy, powrócił do organizacji przedmeczowych konferencji prasowych.

Zachęcamy do obejrzenia przygotowanej przez nasz klub relacji wideo ze spotkania z mediami. W trakcie konferencji trener Mariusz Lewandowski poinformował dziennikarzy o parafowaniu nowej umowy z naszym klubem.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 + nineteen =