fot. Michał Rygiel

Na łamach swojej oficjalnej strony oraz mediów społecznościowych nasz klub zaprasza na „Weekend z Zagłębiem”. Od soboty do niedzieli fanów w różnym wieku czeka wiele atrakcji. Zwieńczeniem weekendu z „Miedziowymi” będzie mecz pierwszego zespołu z Jagiellonią Białystok, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 18:00.

Sobota rozpocznie się od wielkiej zabawy dla dzieci w wieku 6-11 lat – na obiekty naszego klubu zawitają Akademie Klasy Ekstra. W tym czasie również będzie zorganizowana Strefa Młodego Kibica, obiekty klubowe odwiedzą zawodnicy pierwszego zespołu.

Jednym z najważniejszych punktów weekendowej zabawy z „Miedziowymi” będzie dwudniowy turniej KGHM Cup dla zawodników z rocznika 2003. Prestiżowe już rozgrywki, w których swoje umiejętności mają okazję sprawdzić adepci piłki nożnej między innymi z Czech, Słowacji, Holandii, Belgii, Anglii czy Walii staje się poniekąd wizytówką klubowej akademii. Młodzi zawodnicy Zagłębia stoją przed szansą obrony tytułu.

W niedzielę, po zmaganiach w KGHM CUP oraz zabawie w Strefie Kibica, będzie miał miejsce punkt kulminacyjny pełnego w miedziowe emocje weekendu. O 18:00 Zagłębie Lubin rozegra ostatni domowy mecz w sezonie. Rywalem lubinian będzie Jagiellonia – ofensywnie grający zespół z Białegostoku zajmuje obecnie 3. miejsce w ligowej tabeli, dlatego o emocje nie będzie trudno!

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców Zagłębia do wzięcia udziału w Weekendzie z Zagłębiem, a w szczególności do przyjścia na Stadion w niedzielę o 18:00!

fot. Zagłębie Lubin S.A.
Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl