fot. sportbuzzer.de

Według informacji Twitterowego insidera @Janekx89, do Zagłębia Lubin w letnim oknie transferowym może trafić napastnik niemieckiego drugoligowca SV Darmstadt – Artur Sobiech.

Artur Sobiech ma 27 lat. W swojej karierze reprezentował barwy m.in. Ruchu Chorzów, Polonii Warszawa oraz Hannoveru 96. Napastnik był kilkukrotnie łączony z przejściem do „Miedziowych”, najczęściej wtedy, gdy występował w zespole „Niebieskich”.

W zakończonym właśnie sezonie dla SV Darmstadt 98 Sobiech wystąpił w 23 meczach, zdobył w nich 3 gole i zanotował 4 asysty.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

33 KOMENTARZE

 1. Sobiech wypali tak samo jak Tuszyński odpalił… Tu potrzeba zawodników którzy będą trawę gryźć a nie takich co będą odcinać kupony. Zawodnicy powinni mieć motywacyjne kontrakty na niskich pensjach i wówczas było by zaangażowanie. Napastnik z podstawą 10tys + 10tys premii w przypadku gola lub asysty spokojnie zaliczy 5 bramek/asyst miesięcznie. Nie piszcie mi proszę, że to fantastyka. IMHO motywacja.

 2. I co taki bartoszek zrobi wyniki? Chyba w plebiscytach?! Zero warsztatu, znam go od czasów Zdroju gdzie byl trenerem, amatorka!!!A poza tym to trener gra na murawie???, czy cycu im karze ruszać się jak mucha w smole, nie sądzę…

 3. I najważniejsze dlaczego jak będą wyniki to będą ludzie??? Nie tak dawno Borussia D. tułała się na dole bundesligi ale stadion pękał w szwach. Niejednokrotnie słyszałem kiedy Zagłębie bylo w czubie, ze to super klub i wybitni pilkarze, ale kiedy nie bylo juz tak kolorawo to łajzy, słabiaki i klub nierobów.

 4. Pilnujcie lepiej Czerwińskiego bo niebawem może wyfrunąć,Lech już na niego parola założył.Sobiech i tak tu nie przyjdzie bo mu w Lubinie nie dadzą tyle hajcu co Niemcy.On nie gwarantuje też bramek.Trenera to na pewno trzeba zmienić bo jak nie to będziemy cisnąć w kierunku 1 ligi.

 5. Siwy ale co ty porownujesz bundeslige do naszej kopanej? Dobrze sie czujesz? U nas w PL tak jest nie ma wynikow, nie ma kibicow, czy to Slask, Legia, Lech, Gornik, nie ma roznicy zadnej. Zaglebie? Naprawde wierzysz ze komus sie chce ogladac ich ostatnie poczynania gdzie problemem bylo nie strzelenie gola, tylko kopniecie pilki w swiatlo bramki. Chyba wiecej nalezy wymagac? Co do trenera ja jestem za gosciem z zagranicy, napisalem tylko ze z Polski jak juz bym mial kogos brac to Ojrzynski i Bartoszek ale to opcja rezerwowa. Kto by nie przyszedl ten trener tego nie pouklada, jest gorzej niz za Stokowca. Szczerze myslalem ze gorzej juz byc nie moze !

 6. tak trochę z innej beczki, czytałem na Onecie artykuł o zainteresowaniu Lecha, Alanem i że ma w kontrakcie 700 tyś EUR. i że to jest ZAPOROWA CENA!!!.

  Z cały szacunkiem ale niech ci Polscy pseudo filantropi Lech i Legia spi****lają z taką gadką, naprawdę im się we łbach pojebało, że im inne kluby będą za czapkę gruszek zawodników sprzedawać. Dostaną kilka dużych baniek EUR za Gumnego, a im 700 tyś EUR szkoda za Alana, którego za rok albo dwa sprzedadzą gdzieś do Rosji albo Turcji za lekko 2-3 razy większa kasę.

  • Stuprocentowa zgoda, ile Monchengladbach dawało za Gumnego? Osiem i pół miliona euro? A tutaj klauzula 700 tysięcy i wyrzuty, że ci Lubińscy frajerzy nie będą chcieli opchnąć go taniej.

   Jak Alan chce się rozwijać to nie robiłbym mu problemów, ale pod jednym warunkiem – niech Lech wpłaci klauzulę. Żadnych negocjacji i ofert w stylu 200 tysięcy euro.