fot. Emil Marecki/stomilolsztyn.com

Artur Siemaszko wraca do Zagłębia Lubin. Ten 21-letni napastnik poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Stomilu Olsztyn, gdzie pokazał się z dobrej strony.

„Siema” w mijającym sezonie rozegrał 29 spotkań, w których zdobył 11 goli i zanotował 2 asysty. Młody napastnik rozpocznie okres przygotowawczy z Zagłębiem Lubin. Więcej o pobycie Siemaszki w Stomilu Olsztyn będzie można przeczytać w najbliższych dniach na naszym portalu przy okazji podsumowania występów wypożyczonych zawodników.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE

  1. No ciekawe . Oby nie było tak jak z Błądem że w Zawiszy błyszczał a u nas nie mógł odpalić . Zresztą trudno wskazać chociażby jednego piłkarza Zagłębia któremu by wyporzyczenie dobrze służyło po powrocie . Rakowski , Forenc , Woźniak , Bonecki , Sobków itd . . . wszystko raczej na minus .