fot. Mikołaj Olszewski

Dominik Jończy przejdzie na zasadzie wypożyczenia do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Klub z Bielska-Białej będzie miał możliwość wykupu Dominika w trakcie trwania wypożyczenia. „Miedziowi” zagwarantowali sobie możliwość odkupienia gracza w przyszłości.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

8 KOMENTARZE

  1. Wykup przez Chojniczanke miał być aktywowany w momencie awansu do extra. Nie ma awansu – nie ma wykupu. A widocznie chłopak na tyle dobrze się pokazał w Chojnicach ze teraz chce go trener do Podbeskidzia. Trenerem w Podbeskidziu jest p. Brede – który w poprzednim sezonie był trenerem Chojniczanki. Wiec marcinek 112 matole jak się nie interesujesz naszymi zawodnikami to się nie wypowiadaj.

  2. Ruszy się coś w końcu czy jak co sezon z naszej strony kompletna cisza medialna, a potem płacz, że ludzie przestają się interesować klubem, który żyje raz na tydzień, dwa? Co roku to samo pierdolamento „transfery lubią ciszę”, a jakoś z tej ciszy to do tej pory nam się nic ciekawego nie urodziło poza Świerczokiem… Na weszło człowiek czyta raporty i praktycznie każdy się wzmacnia jak najszybciej, a nie wierzę, że nagle ściągamy takich grajków, z którymi negocjacje mogą się jakoś mocno przedłużać.