Dominik Jończy przejdzie do Podbeskidzia Bielsko-Biała

8
fot. Mikołaj Olszewski

Dominik Jończy przejdzie na zasadzie wypożyczenia do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Klub z Bielska-Białej będzie miał możliwość wykupu Dominika w trakcie trwania wypożyczenia. „Miedziowi” zagwarantowali sobie możliwość odkupienia gracza w przyszłości.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

8 KOMENTARZE

  1. Zabawię się w przewidywanie przyszłości.. Za 2 lata będzie grał w Cracovii i w 2021 zostanie sprzedany do Włoch za 3 mln Euro. Tak się robi interesy po Lubińsku !

  2. Wykup przez Chojniczanke miał być aktywowany w momencie awansu do extra. Nie ma awansu – nie ma wykupu. A widocznie chłopak na tyle dobrze się pokazał w Chojnicach ze teraz chce go trener do Podbeskidzia. Trenerem w Podbeskidziu jest p. Brede – który w poprzednim sezonie był trenerem Chojniczanki. Wiec marcinek 112 matole jak się nie interesujesz naszymi zawodnikami to się nie wypowiadaj.

  3. Znowu klauzula – szkoda strzępić ryja. Choć dla Dominika na pewno lepiej będzie, jeśli odejdzie, tu nie dostanie szansy. Wielka szkoda.

  4. Ukraińska Zoria (nie Donieck czy d. Kijów) sprzedała właśnie swego młodego bramkarza za 14 mln €. A w Lubinie kwoty odstępnego na poziomie 300-700 tysięcy € i wielka radość bo Piątek poszedł za 600 tysięcy a Jach za 2 mln.

  5. Ruszy się coś w końcu czy jak co sezon z naszej strony kompletna cisza medialna, a potem płacz, że ludzie przestają się interesować klubem, który żyje raz na tydzień, dwa? Co roku to samo pierdolamento „transfery lubią ciszę”, a jakoś z tej ciszy to do tej pory nam się nic ciekawego nie urodziło poza Świerczokiem… Na weszło człowiek czyta raporty i praktycznie każdy się wzmacnia jak najszybciej, a nie wierzę, że nagle ściągamy takich grajków, z którymi negocjacje mogą się jakoś mocno przedłużać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × four =