fot. Mikołaj Olszewski

Jak podaje Paweł Paczul z portalu Weszlo.com, nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin ma zostać Mateusz Kuchta – bramkarz Górnika Zabrze, który poprzedni sezon spędził w Odrze Opole. W informacji podanej przez dziennikarza czytamy, że Kuchta ma zostać zatrudniony w związku z urazem Konrada Forenca i ewentualnym odejściem z klubu Piotra Leciejewskiego.

Mateusz Kuchta to 23-letni bramkarz. W swojej karierze wychowanek Stadionu Śląskiego Chorzów grał w Górniku Zabrze, Okocimskim Brzesko oraz GKS-ie Katowice. Poprzedni sezon Kuchta spędził na wypożyczeniu w Odrze Opole, dla której rozegrał 16 meczów.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

27 KOMENTARZE

 1. Tak jak przewidywałem że Leciej odpuści .. Ale ja z innej beczki.. Dlaczego polskie kluby nie ściągają Islandczyków którzy nie kosztują wielkich pieniędzy a reprezentują bardzo solidny poziom, szczególnie w formacjach defensywnych . Jak stać taki Lewski na reprezentanta Islandii to polskiego klubu nie ? Mocno zastanawiające…

 2. Powinnismy sie domagac wyjasnien ze strony klubu. Podpisuje sie nowy kontrakt z bramkarzem co m kontuzje i rownoczesine sciaga sie na zabezpieczenie innego golkipera – czyli kontuzja Forenca powazna. Fajnie tak wydawac podwojnie pieniadze?

 3. Zagłębie Lubin Klub który ściąga piłkarzy po to żeby im poziom zaniżać, Klub od marnowania zawodników. Po co były starania o Lecieja? żeby teraz inni na jego miejsce wskoczyli? po co Mazek który się marnuje a szkoda bo jest na prawdę dobrym zawodnikiem, tylko głupcy tego nie widzą, a w Klubie ich nie brakuje. Dno dno jeszcze raz dno, to jest marny klubik bez kibiców bez Dopingu bez swojego Hymnu!

  • Maćku Mazek to marnuje pieniądze które klub musi ciągle wydawać na jego leczenie. Piłkarz przez większość pobytu u nas się leczy, może i ma umiejętność tylko co z tego jak ciągle łapie kontuzje za kontuzją i nie można z niego skorzystać.
   O sens zatrudnienia Lecieja tak drogiego w utrzymaniu, faktycznie trzeba by było zapytać poprzedni zarząd bo w czasie jego zatrudnienia mieliśmy w klubie 3 gotowych chcących grać bramkarzy Forenca,Hładuna, Polacka.
   Teraz ktoś powie że jest podobnie ale już wiadomo, że Leciej chce odejść bo nie pogodził się z rolą rezerwowego. Foriego bym jeszcze nie skreślał bo praktycznie po awansie z 1 ligi gdzie był najlepszym bramkarzem i bił rekordy szansy tak naprawdę nie dostał ( wiem minęło trochę lat ale jak na bramkarza to Fori jest w takim wieku, że ciągle jest perspektywistycznym zawodnikiem ) do tego jest wychowankiem nie drogim w utrzymaniu który zawsze gwarantuje solidny poziom.
   Wiadomo, że za długo w takiej formie Hladiego klub nie zatrzyma więc trzeba się zabezpieczyć żeby nie było tak jak ze Świerczokiem gdzie klub do teraz cierpi.

 4. Jezeli mamy zrobić krok w przód ,to na pierwszym treningu powinny być 3 transfery.Skrzydlowi 2,napastnik 1.Bramkarzami nie ma co martwić się,bo jest Hładuń.Obawiam się,że klub z nikim się nie dogadał do dziś poza KUCHTĄ,a portal pisze ogólniki by zatrzeć ten zły obraz,jakim jest medialna cisza transferowa w LUBINIE.

 5. Ostrzegam ,,marudzących” : na tym forum nie marudzimy tylko przytakujemy 🙂
  Jak nie, to zaproponują Wam ,,ręczne tłumaczenie” (ZL ponad wszystko) ,nazwą Was ,,pieniaczami”( MISZ) lub ,, głupimi czepialskimi” (Zagłębiak) lub prostolinijnie każą się Wam ,,od…lić” ( również Zagłębiak). 😉