fot. Mikołaj Olszewski

Dominik Jończy najbliższy sezon spędzi w Bielsku-Białej, gdzie reprezentował będzie barwy Podbeskidzia. I-ligowy klub zdecydował się na roczne wypożyczenie naszego środkowego obrońcy z opcją pierwokupu w trakcie trwania okresu wypożyczenia. Jednocześnie Zagłębie zapewniło sobie prawo odkupu zawodnika przez 4 najbliższe okienka transferowe.

Dominik Jończy do tej pory w barwach Zagłębia Lubin zagrał czterokrotenie. Wszystkie te spotkania były w ramach rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Poprzednie półrocze Jończy spędził na wypożyczeniu w Chojniczance, gdzie rozegrał 9 spotkań. Więcej o występach Dominika w Chojnicach możecie przeczytać >>>TUTAJ<<<

Wypożyczenie do Podbeskidzia wydaje się rozsądnym rozwiązaniem dla wszystkich stron. Dominik będzie miał szansę na regularną grę. W Bielsku spotka trenera, któy postawił na niego w Chojniczance. Podobnie jak w przypadku Sebastiana Boneckiego Zagłębie zagwarantował sobie możliwość odkupienia Jończego.

Powodzenia „Domin”!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl