Oficjalnie: Jarosław Kubicki zawodnikiem Lechii Gdańsk!

19
fot. Mikołaj Olszewski

Potwierdziło się to, o czym mówiło się od dłuższego czasu. Jarosław Kubicki od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Lechii Gdańsk. 

Mimo oferty nowego kontraktu ze strony „Miedziowych” Kubicki zdecydował się kontynuować karierę w innym klubie. Wychowanek Zagłębia związał się z gdańskim klubem trzyletnim kontraktem. W Gdańsku Kubicki będzie miał okazję współpracować z Piotrem Stokowcem, który wprowadził go do seniorskiej piłki.

W barwach Zagłębia Jarek zagrał 127 spotkań, w których zdobył 7 goli i zanotował jedną asystę.

Dzięki „Kebsi” za występy w barwach Zagłębia i powodzenia w dalszej karierze!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

19 KOMENTARZE

 1. Dzięki za wszystko, Jarek. Hejtem się nie przejmuj, może ostatnio forma była nie taka jak trzeba, może i oczekiwałeś za dużo, jeśli chodzi o kontrakt, lecz należy ci się szacunek za te wszystkie lata spędzone w tym klubie. Trzymaj się i powodzenia.

 2. Ja się podłączam do słów Papagol – dzięki Jarek za wszystkie lata, powodzenia w karierze! Obyś miał mega sezon i za rok transfer za granice ;]. A hejtują Cie przegrywy. Ostatnio może nie było idealnie, ale dalej masz potencjał na solidnego grajka, może nowe otoczenie da Ci nowego Powera. Gdańsk to piękne miasto, fajne do życia, myślę że otoczka miasta też Cię podbuduje.

  btw. Szkoda że nie szanujecie własnych wychowanków, Zagłębiaka z krwi i kości.

 3. czy wy macie trociny w głowie zamiast mózgu? Co z tego, że wychowanek skoro chciał większą kasę? Za co się pytam? Za przeciętność? Wąskiego też szanuję bardzo, ale jak sie wypnie na ZL to co mamy go na siłe trzymać i dawać np. 20% podwyżki? Za co? Za to, że z Lubina? Bądźcie poważni ludzie. Poziom sportowy obniżył, więc za Jarek podwyżkę miał dostać?

 4. Każdy kto zna Jarka to wie że nie wypioł się na klub tylko odwrotnie to klub wypioł się na niego. Wiadomo dlaczego nie grał na wiosnę bo nie podpisał kontraktu a nie że jest słaby. Przez to ze nie mogl sie pokazac na wiosne nie mial duzego wyboru w transferach i poszedł gdzie go chcieli i gdzie na niego będą stawiać.
  Powodzenia 🙂 Trzymam kciuki. 🙂

  • Maks, głupoty opowiadasz. Chyba każdy, kto choć odrobinę uważnie śledził nasze poczynania boiskowe, zauważył jaki ogromny zjazd formy zaliczył Kubicki na przestrzeni ostatnich miesięcy. Był mniej aktywny, zaliczał mnóstwo strat i błędnych decyzji, dokładności też brakowało. Zwykłą grą na alibi miejsca w 11-stce nikt sobie nie zapewni. Przy takiej grze, żądać większych pieniędzy dla mnie osobiście jest bezczelnością i policzkiem dla pracodawcy. Nie chcę wierzyć, że to sam Jarek wymyślił, pewnie jego menadżer nawkładał mu głupot do głowy. Mimo wszystko, finalnie decyzja należała do niego. Chce wyższej pensji w klubie, który wcale nie zapewnia jakiegoś większego rozwoju niż u nas. Szkoda. Pożegnanie co najmniej nie na miejscu. Bez wywiadu, bez żalu, o czymś to świadczy.

 5. Trudno,odchodzi chłopak ktory poważne kroki w piłce stawial tu w Lubinie. Ale wg.mnie to powinien odchodzić za granicę jako gracz ukształtowany i za dobrą kasę !.Taka powinna być funkcja naszego klubu. ale jak zarządzają tym klubem miernoty i pozerzy jak poprzedni prezes to jak się dziwić że odchodzi za darmo. Mało tego -Zagłębie sprzedaje reprezentanta kraju do najbogatszej ligi świata za marne 2,5 mln.Euro i ogłasza ten transfer sukcesem! A dziś jakiś Reca odchodzi za 4 mln Eu,nie mówiąc o Bednarku bodajże 6mlnEu..Jaki sens prowadzenia akademii jak i tak później wszyscy odą za drobne lub za darmo ? Oto jest pytanie…