Olaf Nowak na dłużej w Zagłębiu

3
fot. www.pilkanozna.slezawroclaw.pl

Olaf Nowak przedłużył swój kontrakt z Zagłębiem Lubin o kolejne 2 lata. 20-letni napastnik występuje na codzień w drużynie rezerw. W minionym sezonie w rezerwach rozegrał 28 spotkań, w których zdobył 9 goli.

Od jakiegoś czasu Olaf Nowak trenuje razem z pierwszą drużyną i regularnie pokazuje się sztabowi szkoleniowemu. Efekty widać było w drugiej części rundy wiosennej w III Lidze, kiedy to Olaf regularnie wpisywał się na listę strzelców i jego bramki w znaczący sposób przyczyniły się do utrzymania drużyny rezerw na trzecioligowym poziomie.

Nowak to kolejny zawodnik, który przedłużył swój kontrakt z Zagłębiem. Wcześniej swoje nowe umowy podpisali Konrad Forenc oraz Arkadiusz Woźniak.

Także czekamy na debiut w Ekstraklasie i premierowe gole! Powodzenia „Olo”!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

3 KOMENTARZE

  1. Trenujcie chłopaki, żeby piłka Wam nie przeszkadzała jak tym przepłacanym patałachom z Reprezentacji ! Macie być najlepsi i się samodoskonalić, nie tylko na treningach ! Trzeba czasem dłużej zostać, ćwiczyć strzały, dośrodkowania. Musicie pokazywać umiejętności, a nie kopanie się po czołach, liczymy na Was.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + three =