fot. Mikołaj Olszewski

Piłkarze Zagłębia Lubin udali się na krótki obóz przygotowawczy do Prusimia. Potrwa on kilka dni (do najbliższej środy), podczas których podopieczni trenera Mariusza Lewandowskiego będą pracować nad formą na nadchodzący sezon.

Kadra Zagłębia na zgrupowanie w Prusimiu:

Bramkarze: Dominik Hładun, Konrad Forenc.

Obrońcy: Alan Czerwiński, Lubomir Guldan, Maciej Dąbrowski, Daniel Dziwniel, Sasa Balić, Arkadiusz Woźniak, Bartosz Kopacz.

Pomocnicy: Bartłomiej Pawłowski, Jakub Tosik, Filip Jagiełło, Łukasz Janoszka, Filip Starzyński, Adam Matuszczyk, Paweł Żyra, Mateusz Matras, Dawid Pakulski, Łukasz Moneta, Bartosz Slisz, Łukasz Poręba, Kacper Chodyna.

Napastnicy: Patryk Tuszyński, Jakub Mares, Olaf Nowak.

5 KOMENTARZE

1. Boneckiemu kończył się kontrakt 30.06.2018.Skoro został sprzedany ,to jak rozumiem klub przedłużył z nim umowę?
    Jeśli ktokolwiek wie na jaki czas (2 lata ?) i za jaką sumę go sprzedano ,niech coś napisze ! Ktokolwiek… ,proszę!
    PS. Forenc obecny na zgrupowaniu w Prusimiu , więc jednak choroba ,jak tu niektórzy mówili (,,jest źle”) ,nie taka groźna ?
    Bo przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie zabierze ciężko chorego gościa na trudne zgrupowanie ,prawda :)?

2. no właśnie: po co jezdzić na zgrupowania w kraju, skoro mamy wszystko u siebie?

A tak na marginesie, to słabo to wszystko wygląda. Jak miełbym zgadywać to będzie walka o utrzymanie, a do wrzesnia już będzimey mieli innego trenera.

I jeszcze jedno: nic nie jest dane na zawsze, trzeba zawsze myśleć do przodu i ciężko pracować.
    U nas dalej niektórym się wydaje, że mamy super stadion, a obiekt jest mocno przeciętny w porównaniu z innymi stadionami w kraju. To, marketing, organizacja meczów, współpraca z miastem, tragiczny dzień meczowy. Teraz jeszcze Miedź awansowała, czyli parku pikników odpadnie i tak dalej i tak dalej.

Legia buduje akademie, Śląsk buduje na Oporowskiej dwa kryte boiska treningowe. Inni nie stoja w miejscu, a u nas …