Cerimagić dołączy do Zagłębia?

23
fot. www.gkskatowice.eu

Jak poinformował na twitterze Samuel Szczygielski z Weszło.com Armin Cerimagić może dołączyć do Zagłębia Lubin.

Cerimagić to 24-letni lewy skrzydłowy, który poprzedni sezon spędził w pierwszoligowym GKS-ie Katowice. Zagrał w 17 spotkaniach katowiczan i zdobył 2 gole. Część poprzedniego sezonu spędził na leczeniu kontuzji. Wcześniej grał m. in. w Górniku Zabrze.

Co sądzicie o takim transferze?

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

23 KOMENTARZE

 1. jakie kolejne, przecież dotychczas nie ma poza Kuchtą . Zauważcie jednak, że i Kuchta oraz ew. ten to zawodnicy po kontuzjach i przerwach w graniu. A jak wygląda piłkarz i kiedy dochodzi do sprawności i wchodzi w rytm meczowy, sami sobie odpowiedzcie

  • Powiem tak – w zeszłej rundzie skupiliśmy się na piłkarzach, którzy chcieli się odbudować – mam tu na myśli Pietrzaka i Monetę. Jak wiemy, nie podnieśli poziomu naszej drużyny. Cerimagić to transfer co najmniej dziwny. Oddaliśmy Andrzejczaka, a jestem przekonany, że poradziłby sobie bardzo dobrze. Ściągamy zaś nie zawodnika, który z miejsca podniesie poziom drużyny, a skrzydłowego, który co prawda miał momenty, ale ostatnio miał problemy z kontuzjami i został odsunięty wraz z Goncerzem i bodajże Plizgą od 1 zespołu…

 2. Wystarczy poczytać opinie kibiców z Katowic na temat tego gościa, by wiedzieć że to musi być kolejny transfer po jakiś znajomościach menadżerskich, bo jeszcze ani jednego pozytywnego zdania o jego grze nie przeczytałem. Już jeden transfer z Katowic do Lubina był, dyrektor sportowy przyszedł i kibicie GKS-u od razu wystawili o nim opinię, która się później potwierdziła.

  • ja już dawno pisałem i mówię to do dziś, Nie ma co się łudzić i robić sobie nadzieję na to że ten Klub będzie walczył o czołówkę. klub powstał w 1946 i tylko dwa razy mistrza zdobił, co to za sukcesy? 2x, więcej nie będę opisywał, dlatego że szkoda sobie języka strzępić na to dziadostwo

   • Ale co to za gadanie: lechia, pogoń, arka, katowice, zawisza, Jagiellonia i wiele innych klubów nie zdobyły mistrza ani razu. Po drugie: wicemistrz, brązowe medale czy finały PP to też sezony z emocjami i jakimiś sukcesami.
    Zgadzam się natomiast z jednym: na razie wygląda do tragicznie, kolejni ciekawi piłkarze idą gdzie indziej, będzie walka o utrzymanie.

  • To po co takie zawracanie dupy? Albo mamy jakiś skauting, kogoś obserwujemy i bierzemy na tej podstawie, albo to nie ma sensu. Ilu z tych „testowanych” w ostatnich powiedzmy 10 latach podpisało kontrakt po obozie? Kojarzę tylko Polacka. Za co ci ludzie w klubie biorą pieniądze?!

 3. To są jakieś jaja ściąga się piłkarza, który nie ma szans załapać się nawet do III ligi. Kto odpowiada za transfery w tym klubie dlaczego drużyna się nie wzmacnia tylko osłabia. Do Lubina powinni przychodzić zawodnicy którzy wzmocnią zespół a nie osłabią. O co tu chodzi. Na Ukrainie setki lepszych piłkarzy można za grosze sprowadzić.

 4. Zagłębie nie bedzie brało takich jak Carlitos bo to inne pieniądze i budżet,ale powinniśmy wyszukiwać takich jak Czerwiński,Piątek,Kubicki i na ich transferach zarabiać !! Jak to jest że jakiś Reca jest droższy od reprezentanta Jacha który jest transferowany do najbogatszej ligi na świecie ! Zobaczcie jak dziala Cracovia- klubik pałętający się w ogonie ekstraklapy- sprzedali Kapustkę za bodajże 5 mln funtów teraz Piątka za 4 kEuro. I to są transfery,które dają kase do klubu i nie wzmacniają przeciwnika na włsnym podwórku..Tak powinna wyglądac polityka transferowa w Zagłębiu.. A tu znowu słyszymy o odejściu Czerwińskiego do Lecha za czpkę śliwek i getry..Wracając do meritum- jeśli ktoś nie sprawdza sie na niższym poziomie rozgrywkowym to jak ma dać coś drużynie i poziom wyżej ?? Niech to prezes z dyrektorem Zewłakowem wytłumaczą !!