fot. www.facebook.com/Damjan-Bohar

Damjan Bohar zadebiutował w Zagłębiu Lubin. Słoweniec pojawił się na boisku w 58. minucie spotkania i trzeba przyznać, że zaprezentował się bardzo dobrze. 

Damjan Bohar pojawił się na boisku w drugiej połowie. Od pierwszych chwil widać było, że ten zawodnik potrafi dobrze grać w piłkę. Raz po raz posyłał prostopadłe piłki i starał się grać kombinacyjnie. Krótko prowadził piłkę przy nodze, dryblował. Mecz zakończył z jedną asystą na swoim koncie. Świetnie zagrał w tempo do Jakuba Maresa, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości. NA swoim koncie mógł zaliczyć kolejną asystę, ale Patryk Tuszyński w świetnej okazji zbyt długo zwlekał ze strzałem. Nie mniej patrząc na całokształt zagrał naprawdę solidnie. Oby tak dalej!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE

  1. Zawsze mówiłem że słoweńcy są dobrzy,zarówno technicznie jak i taktycznie. Dawno nie widziałem tylu fajnych prostopadłych piłek zagrywanych do napadziorów. Chyba tylko Stary tak zagrywał kiedy był Świerczok..
    I dalej uważam że jak ściągać kogoś zza granicy to Islandczyków i Słoweńców, w zdecydowanej wiekszości nie są drodzy i nie mają kosmicznych wymagań finansowych..