fot. Zagłębie Lubin S.A.

Dominik Hładun przedłużył swoją umowę z Zagłębiem Lubin. Nowa umowa obowiązywać będzie przez 3 najbliższe sezony (do 30 czerwca 2021 roku).

„Hładi” to 22-letni wychowanek Zagłębia, który przebojem wywalczył sobie miejsce między słupkami w poprzednim sezonie. Nikomu w Lubinie nie trzeba go szerzej przedstawiać. W sumie w Ekstraklasie Hładun rozegrał 15 spotkań i w aż 7 z nich zachował czyste konto niejednokrotnie ratując „Miedziowych” przed utratą gola.

Gratulacje „Hładi”! Samych czystych kont w nadchodzącym sezonie!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

10 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem, jak tak słaby na przedpolu, z fatalnym refleksem, warunkami fizycznymi i z tą niepewnością w bramce, ciągle wychodził w pierwszym składzie… Tak forsowany na siłę bramkarz pokroju M Michała Gliwy na pewno się w tym klubie nie znajdzie, jeśli Hładi przedłuża umowę. Bardzo dobra wiadomość, że nikomu nie udało się go kupić i zostaje.
    Więc jeśli chodzi o bramkarza to możemy spać spokojnie, przydałby się jeszcze jakiś solidny defensywny pomocnik i napastnik, ale nawet z obecną kadrą jest szansa, żeby o coś powalczyć.