fot. Mikołaj Olszewski

W przyszłą niedzielę (15.07.2018) na obiektach Akademii Piłkarskiej Zagłębia nastąpi prezentacja pierwszej drużyny Zagłębia Lubin przed sezonem 2018/2019. 

15 lipca to będzie prawdziwy dzień z Zagłębiem. Już od  godziny 8:00 będzie można śledzić rywalizację o Puchar Prezesa Zagłębia Lubin. Od godziny 12:00 czekać będą kolejne trakcje (ESKA Summer City). Właściwa prezentacja rozpocznie się o godzinie 13:00. Miejmy nadzieję, że podczas prezentacji zobaczymy kilku nowych zawodników w barwach „Miedziowych”.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

12 KOMENTARZE

  1. Sorki, sorki,
    Drużyna wyjechała na Gniewina, a nikt się o tym nie zająknie na ofcijalnej. Pół wywiadu z zawidnikami z I drużyny nie było od kilku miesiecy. tylko zdjęcia doktora dróżdża albo rozmowy z bylymi piłkarzami. Co się dzieje z zespołem, to aż taka tajemnica, czy tak ma wyglądać promowanie Zagłębia?

  2. po tych śmiałych działaniach w klubie : kto pierwszy poleci , dróżdz czy Lewandowski – oto jest pytanie
    Drugie ile wezmą odprawy za skrócenie kontraktów ( bo to im się należy za ciężką pracę ) A może to ustawka