fot. Zagłębie Lubin S.A.

W swoim drugim dzisiejszym meczu sparingowym Zagłębie Lubin zremisowało 1:1 z Dinamem Bukareszt. Był to zdecydowanie najtrudniejszy rywal w tym okresie przygotowawczym. Jedyną bramkę dla „Miedziowych” zdobył Patryk Tuszyński.

Dla Zagłębia było to drugie sparingowe spotkanie tego dnia. Wcześniej lubinianie przegrali z Olimpią Elbląg 0:1. Spotkanie z Rumunami rozpoczęło się dla Zagłębia o wiele lepiej. To właśnie „Miedziowi” otworzyli wynik spotkania. Tuż przed przerwą drogę do bramki rywala znalazł Patryk Tuszyński, dla którego to drugi gol w tym okresie przygotowawczym. Radość Zagłębia nie trwała jednak długo. Tuż po przerwie goście wyrównali. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Na zakończenie obozu w Gniewinie Zagłębie Lubin zremisowało z Dinamem Bukareszt 1:1. Teraz lubinianie wracają do domu, aby na własnych obiektach przygotowywać się do pierwszego meczu w nowym sezonie.

Zagłębie Lubin 1:1 Dinamo Bukareszt

Bramka dla Zagłębia: Patryk Tuszyński 44′.

Skład Zagłębia: Hładun – Czerwiński, Dąbrowski, Kopacz, Dziwniel – Pawłowski, Tosik, Żyra, Jagiełło, Janoszka – Tuszyński.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

6 KOMENTARZE

  1. Porażka 0:2 ze Śląskiem, porażką z drużyną z trzeciej ligi, remis z rumuńskim średniakiem (Dinamo dobre było kiedyś, w tym sezonie zajęli 7 miejsce na 14, wyprzedziła ich m.in. Astra Giurgiu dowodzona w obronie przez Piotra Polczaka. Powiem szczerze, zazwyczaj niespecjalnie się przejmuję wynikami w takich sparingach, ale tym razem ciężko być spokojnym. Wygląda to naprawdę źle.