fot. Junior

Troszkę w cieniu ostatnich wydarzeń w pierwszej drużynie przygotowania do nowego sezonu III Ligi rozpoczęły rezerwy Zagłębia Lubin. Podopieczni Adama Buczka do treningów wrócili w poniedziałek. 

Podobnie jak w przypadku CLJ, tak i w drużynie rezerw czekają nas pewne zmiany w nadchodzącym sezonie. Jak już doskonale wiecie Piotra Jacka zastąpił Adam Buczek, który w przeszłości już pracował w Zagłębiu Lubin.

Drużyna wraz z nowym trenerem rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu w poniedziałek. Nasi młodzi zawodnicy przygotowywać się będą na własnych obiektach. W trakcie krótkiego okresu przygotowawczego lubinianie zagrają 3 sparingi. Przeciwnikami naszych zawodników będą kolejno VFL Wolfsburg, Odra Ścinawa oraz Miedź II Legnica. W barwach „Miedziowych” wystąpią zawodnicy rezerw a także gracze występujący w zeszłym sezonie w Centralnej Lidze Juniorów. Tydzień po ostatnim sparingu Zagłębie II Lubin rozegra już pierwszą ligową kolejkę nowego sezonu. Przeciwnikiem będzie Górnik Polkowice.

Plan przygotowań:
->09.07.2018 rozpoczęcie przygotowań
->17.07.2018 godzina 17:00 Zagłębie II Lubin – VFL Wolfsburg U21 (Opalenica)
->21.07.2018 godzina do ustalenia Zagłębie II Lubin – Odra Ścinawa (Lubin)
->28.07.2018 godzina do ustalenia Zagłębie II Lubin – Miedź II Legnica (miejsce do ustalenia)
->04.08.2018 III Liga 17:00 Górnik Polkowice – Zagłębie II Lubin

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

3 KOMENTARZE