fot. tsgwarek.pl

Dzisiaj poznaliśmy terminarz drużyny rezerw, która występować będzie, tak samo jak w poprzednim sezonie, w III Lidze grupie III. Na inaugurację lubinianom przyjdzie zmierzyć się z Górnikiem Polkowice. Mecz ten zostanie rozegrany w weekend 4-5 sierpnia.

Szczegółowy terminarz prezentuje się następująco:

Kolejka 1 – 4-5 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice Śląskie
Foto-Higiena Gać – BKS Stal Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród – MKS Kluczbork
Agroplon Głuszyna – Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Radzionków – Miedź II Legnica
Górnik Polkowice – Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów – Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice – Ślęza Wrocław

Kolejka 2 – 11-12 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie – Ślęza Wrocław
Stal Brzeg – Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin – Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica – Górnik Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Radzionków
MKS Kluczbork – Agroplon Głuszyna
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Żmigród
BKS Stal Bielsko-Biała – Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała – Foto-Higiena Gać

Kolejka 3 – 15 sierpnia

Foto-Higiena Gać – Pniówek Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów Wielkopolski – Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród – BKS Stal Bielsko-Biała
Agroplon Głuszyna – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ruch Radzionków – MKS Kluczbork
Górnik Polkowice – Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Dzierżoniów – Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice – Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław – Stal Brzeg

Kolejka 4 – 18-19 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie – Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin – Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica – Ruch Zdzieszowice
Gwarek Tarnowskie Góry – Lechia Dzierżoniów
MKS Kluczbork – Górnik Polkowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Ruch Radzionków
BKS Stal Bielsko-Biała – Agroplon Głuszyna
Rekord Bielsko-Biała – Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać – Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 5 – 25-26 sierpnia

Warta Gorzów Wielkopolski – Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród – Foto-Higiena Gać
Agroplon Głuszyna – Rekord Bielsko-Biała
Ruch Radzionków – BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik Polkowice – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów – MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice – Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław – Miedź II Legnica
Stal Brzeg – Zagłębie II Lubin

Kolejka 6 – 1-2 września

Pniówek Pawłowice Śląskie – Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica – Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry – Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork – Ruch Zdzieszowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Lechia Dzierżoniów
BKS Stal Bielsko-Biała – Górnik Polkowice
Rekord Bielsko-Biała – Ruch Radzionków
Foto-Higiena Gać – Agroplon Głuszyna
Warta Gorzów Wielkopolski – Piast Żmigród

Kolejka 7 – 8-9 września

Piast Żmigród – Pniówek Pawłowice Śląskie
Agroplon Głuszyna – Warta Gorzów Wielkopolski
Ruch Radzionków – Foto-Higiena Gać
Górnik Polkowice – Rekord Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów – BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław – MKS Kluczbork
Stal Brzeg – Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin – Miedź II Legnica

Kolejka 8 – 15-16 września

Pniówek Pawłowice Śląskie – Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry – Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork – Stal Brzeg
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Ślęza Wrocław
BKS Stal Bielsko-Biała – Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała – Lechia Dzierżoniów
Foto-Higiena Gać – Górnik Polkowice
Warta Gorzów Wielkopolski – Ruch Radzionków
Piast Żmigród – Agroplon Głuszyna

Kolejka 9 – 22-23 września

Agroplon Głuszyna – Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Radzionków – Piast Żmigród
Górnik Polkowice – Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów – Foto-Higiena Gać
Ruch Zdzieszowice – Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław – BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Brzeg – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin – MKS Kluczbork
Miedź II Legnica – Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 10 – 29-30 września

Pniówek Pawłowice Śląskie – Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork – Miedź II Legnica
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Zagłębie II Lubin
BKS Stal Bielsko-Biała – Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Gać – Ruch Zdzieszowice
Warta Gorzów Wielkopolski – Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród – Górnik Polkowice
Agroplon Głuszyna – Ruch Radzionków

Kolejka 11 – 6-7 października

Ruch Radzionków – Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik Polkowice – Agroplon Głuszyna
Lechia Dzierżoniów – Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice – Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław – Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg – Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin – BKS Stal Bielsko-Biała
Miedź II Legnica – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry – MKS Kluczbork

Kolejka 12 – 20-21 października

Pniówek Pawłowice Śląskie – MKS Kluczbork
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Gwarek Tarnowskie Góry
BKS Stal Bielsko-Biała – Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała – Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać – Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski – Ślęza Wrocław
Piast Żmigród – Ruch Zdzieszowice
Agroplon Głuszyna – Lechia Dzierżoniów
Ruch Radzionków – Górnik Polkowice

Kolejka 13 – 27-28 października

Górnik Polkowice – Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów – Ruch Radzionków
Ruch Zdzieszowice – Agroplon Głuszyna
Ślęza Wrocław – Piast Żmigród
Stal Brzeg – Warta Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin – Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica – Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry – BKS Stal Bielsko-Biała
MKS Kluczbork – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 14 – 3-4 listopada

Pniówek Pawłowice Śląskie – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
BKS Stal Bielsko-Biała – MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry
Foto-Higiena Gać – Miedź II Legnica
Warta Gorzów Wielkopolski – Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród – Stal Brzeg
Agroplon Głuszyna – Ślęza Wrocław
Ruch Radzionków – Ruch Zdzieszowice
Górnik Polkowice – Lechia Dzierżoniów

Kolejka 15 – 10-11 listopada

Lechia Dzierżoniów – Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice – Górnik Polkowice
Ślęza Wrocław – Ruch Radzionków
Stal Brzeg – Agroplon Głuszyna
Zagłębie II Lubin – Piast Żmigród
Miedź II Legnica – Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry – Foto-Higiena Gać
MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – BKS Stal Bielsko-Biała

Kolejka 16 – 17-18 listopada

Pniówek Pawłowice Śląskie – BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Gać – MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski – Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród – Miedź II Legnica
Agroplon Głuszyna – Zagłębie II Lubin
Ruch Radzionków – Stal Brzeg
Górnik Polkowice – Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów – Ruch Zdzieszowice

Kolejka 17 – 24-25 listopada

Ruch Zdzieszowice – Pniówek Pawłowice Śląskie
Ślęza Wrocław – Lechia Dzierżoniów
Stal Brzeg – Górnik Polkowice
Zagłębie II Lubin – Ruch Radzionków
Miedź II Legnica – Agroplon Głuszyna
Gwarek Tarnowskie Góry – Piast Żmigród
MKS Kluczbork – Warta Gorzów Wielkopolski
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Foto-Higiena Gać
BKS Stal Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl