Zagłębie wyjechało do Gniewina

2
fot. PJ

Zagłębie Lubin wyjechało na swoje drugie przedsezonowe zgrupowanie. Tym razem „Miedziowi” udali się do Gniewina, gdzie przebywać będą do niedzieli. W trakcie zgrupowania rozegrane zostaną dwa mecze kontrolne.

Podczas pierwszego zgrupowania Zagłębie nie zagrało żadnego meczu kontrolnego. Tym razem sprawa wygląda nieco inaczej. Ostatniego dnia (niedziela) lubinianie zagrają aż dwa mecze kontrolne. Szanse otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy pojechali do Gniewina. O godzinie 11:00 Zagłębie zmierzy się z drugoligową Olimpią Elbląg. Początkowo podopieczni Mariusza Lewandowskiego mieli zagrać z Arką Gdynia, jednak kością niezgody okazał się termin meczu, gdyż gdynianie chcieli zagrać dopiero w poniedziałek. Drugi mecz sparingowy pozostał bez zmian. O godzinie 16:00 Zagłębie zmierzy się z Dinamem Bukareszt. Po meczu z Rumunami „Miedziowi” wrócą do Lubina, gdzie na własnych obiektach będą szlifować formę przed zbliżającym się sezonem.

Kadra Zagłębia na obóz w Gniewinie:

Bramkarze: Dominik Hładun, Mateusz Kuchta, Piotr Leciejewski.
Obrońcy: Alan Czerwiński, Maciej Dąbrowski, Lubomir Guldan, Daniel Dziwniel, Bartosz Kopacz, Sasa Balić, Arkadiusz Woźniak.
Pomocnicy: Bartłomiej Pawłowski, Jakub Tosik, Filip Jagiełło, Łukasz Janoszka, Filip Starzyński, Adam Matuszczyk, Paweł Żyra, Patryk Mucha, Mateusz Matras, Dawid Pakulski, Łukasz Moneta, Bartosz Slisz, Łukasz Poręba, Kacper Chodyna.
Napastnicy: Patryk Tuszyński, Jakub Mares, Olaf Nowak, Artur Siemaszko.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE